Primark

Ár:   €6   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3 x 3,2 g 2 x 2 g 2 x 7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Primark   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annushka88, Módosítva: 2017. április 4.

Ár:   €6
Kiszerelés:   3 x 3,2 g 2 x 2 g 2 x 7 g
Lelőhely:   Primark

A paletta tartalma:

Bronzer és highlighter (2x 7g)

3 magasfényű szemhéjpúder (3x 3.2g)

1 matt és 1 metal fényű ajakszíező (2x 2g)

annushka88

2017. május 6.

Nem mertem bezsakolni par honapja a primarkban jarva, ezt a palettat es egy matt ruzst hoztam csak, bar az ara a sminkcuccoknak nagyin kecsegteto volt. Elso probalasnal nem hittem a szememnek, egyszeruen tokeletes. A bronzer es a highlight annyire selymes es egyben hangsulyos. A szemre valok kozul a vilagos rozsas es a bordo tokeletesek egyutt, a vilagosabb nappalra onmagaban is. Hasonlo textura mint az arcravalok, tehat egyutt egy komplett smink. Az arany szemhej puder nagyon szep valoban fenyes arany, a szajravalok kozul pedig a sotetebb elkepesztoen szep. Egyedul a vilagos szajfeny amit nem fogok hasznalni kb sosem, nagyon 2000-es evek eleje glow arnyalat. Ez a paletta utazasnal, vagy csak fixen taskaba dobva abszolut megmento keszlet. Nagyon ajanlom, ha jartok arra, szerezzetek egy ilyet, ajandek. Extraban szupertartos, es nagyon massziv es exkluziv a csomagolasa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.