Primavera

Ár:   1295 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: myosotis555, Módosítva: 2015. április 14.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Zsíros krém, standardizált  körömvirág kivonatot tartalmaz.

A bőrfelület égésből, horzsolásból eredő sérüléseinek ápolására. Az időjárás kedvezőtlen és káros hatásainak kitett bőrhámsejtek védelmére, valamint száraz, repedezett bőrfelületek ápolásásra.

PetraRéka

2020. május 27.

Dr Sachers' krém helyett vettem, amit az arcomra használok...
Ezt nem lehet.
Nagyon zsíros. Nehezen szívódik fel.
Tehát arcra nem de sarokra, könyökre (kinek milye száraz nagyon) hatásos.
Nekem tetszik az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 27.

Dr Sachers' krém helyett vettem, amit az arcomra használok...
Ezt nem lehet.
Nagyon zsíros. Nehezen szívódik fel.
Tehát arcra nem de sarokra, könyökre (kinek milye száraz nagyon) hatásos.
Nekem tetszik az illata.

grosstimea

2020. március 2.

Csak este használható, amikor van az embernek üres 1-2 órája, hogy felszívódjon. Nagyon kellemetlen, zsíros állaga van és iszonyatosan tolakodó, mű szaga. El kell azonban ismerni, hogy másnap valóban kicsit puhább tőle a bőr. Lentebb írták, hogy termesztés gyógymód, ez az összetevők tekintetében biztos nem igaz, illetve óva intenék mindenkit, hogy még csak herpesz közelébe se kenje, nemhogy rá (a herpeszt szárítani kell, vétlenül sem ilyen zsíros krémmel kenni).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 2.

Kittyki

2019. június 8.

A repedt, száraz sarkaimra kenegetem, arra csodaszer!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 8.

A repedt, száraz sarkaimra kenegetem, arra csodaszer!

dinkka

2019. május 12.

hát ennek egészen konkrétan retyószaga van :D de abból is a rossz féle.. mint a nyilvános wc-k takarítás után, olyan "illata" van. most használom először, éjszakára bekentem a száraz lábszáramat, most már nem fogom lemosni, de többet biztos nem használom, ha beválik, ha nem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

Mazsiii

2018. május 28.

Sok sok csillag. Egyszerűen imádom. Annyira sűrű az állaga, hogy este bekenem vele a kiszáradt számat és még reggel is érzem rajta. Egy csoda. Legutóbb a herpeszemet is ezzel kentem, és nagyon hamar elmulasztotta. Újra és újra fogom venni. Nekem ez a no1.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

maffinka

2018. január 9.

Nagyon szeretem, borogatás alá, száraz, kicserepesedett szájra, fülgyulladásra szoktam használni! Természetes gyógymód!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 9.

dalmabreeze

2017. december 15.

Imádtam ezt a krémet, nagyon szépen kezelte a száraz ekcémás kezemen a bőrt. Az illata a mézes negrora emlékeztetett. Aztán elfogyott és újra vásároltam, megváltoztatták, telenyomták parfümmel és erős wc illatosító szaga lett. Kár érte.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 15.

szepsegapolasanna2

2017. október 17.

igazi csodaszer, rengeteg dologra jó. Legtöbbször gyulladásra, svédcseppes borogatàs alá vagy ha bereped a szám, akkor használam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 17.

Ryo

2017. augusztus 16.

Műtét utáni hegre ajánlotta az orvosom és nagyon megszerettem. Remekül ápolta a heget, szépen hámosította, bár azért nem tüntette el (amit nem is vártam). Azóta használom több mindenre is: ajakápolóként, a kiszáradt területekre a bőrömön (pl. könyök, térd) és a sokaknál problémát jelentő mell alatti melegkiütésre is. Eddig nem csalódtam benne. A tégely talán kicsinek tűnik az áráért, de ez ne tévesszen meg senkit, hisz nagyon zsíros, kiadós krém ezért nagyon kevés kell belőle egyszerre és rengeteg ideig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Magnolieae

2017. április 10.

Zsíros az állaga, de számomra éppen ilyen az ideális körömvirágkrém. Első körben úgy emlékszem, hogy talpmasszázshoz szereztem be. Nagyon jó vele dolgozni, és puhává varázsolja a lábat. Hidratálja a száraz bőrt. Érdemes epilálás után is használni, mert meggátolja a szőrtüszőgyulladást (illetve, ha már megtörtént a baj, a kezelésére is alkalmas). Alkalmi ajakápolónak is nagyszerű. Jellegzetes körömvirág krém illata van, ami máshoz nem hasonlítható, nekem tetszik. Nálunk otthon mindig kell legyen egy dobozzal: nem használjuk minden nap, de időnként mindenki keresi ilyen-olyan problémájára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 10.

Emolliensek: Vaselinum Album, Stearic Acid
Emulgeálószerek: PEG-7 Glyceryl Cocoate, Stearic Acid, Sorbitan Stearate, Sodium Laureth Sulfate
Tisztítószerek: PEG-7 Glyceryl Cocoate, Sodium Laureth Sulfate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance

Nem szabványos INCI név. Fehér vazelin, mely kőolajból nyert, félszilárd szénhidrogének tisztított és elszíntelenített elegye. Fehér vagy csaknem fehér, áttetsző, lágy, kenőcsállományú anyag. Az ásványi olajhoz hasonló tulajdonságokkal rendelkezik.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.