Primavera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: natasa, Módosítva: 2011. június 8.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek

Bio minőségű sheavaj, mely jó alapja lehet bármilyen kozmetikum házi gyártásához. Ez a tökéletesen tiszta bázisolaj szolgálhat arra, hogy magunk keverjük össze a kedvenc krémünket házilag, de önmagában is nagyon jó ápolószer. BDIH által ellenőrzött natúrkozmetikum.

natasa

2012. január 10.

Készítettem belőle arckrémet. Nagyon gazdaságos, csak egy kicsi kell belőle. Először tetszett. Kisimítja a bőrt, de eléggé zsírosít. Megfigyeltem, hogy ha egy arckrémben van sheavaj, akkor nem igazán bírja a bőröm. Pedig sok jót olvastam róla, egyre inkább úgy látom, az én bőrtípusom nem jön ki vele túl jól.
Szóval nekem semmi extra tapasztalatom nincs vele. Átlagos, "elmegy" kategória. Minősített, tehát tiszta. Ezért kap egy hármast.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 10.