Primavera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szambi, Módosítva: 2013. december 12.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Egyéb

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

szambi

2013. december 16.

Szintén vanília alkoholos kivonata. Imádom, de amit az Aromax vaníliaoldatnál leírtam az ennél is igaz. Az alkohol kicsit lekorlátozza. Nagy menyiségben ugye szárít, kis mennyiségben kevésbé intenzív, pl. testápolóba keverve. Ha túllendülök ezen és meglódítanám, akkor meg nem túl gazdaságos. Tekintve, hogy ez 5-ször annyiba kerül, mint az Aromax, nem igazán jellemző, hogy pazarolnám.
Bár tényleg kiváló minőség, annyival nem jobb az Aromaxnál, hogy legközelebb ne azt válasszam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 16.

Alkoholok: Alcohol