Primera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: GNóri, Módosítva: 2015. június 1.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál

Enyhe hámlasztó, mely eltávolítja a szennyeződéseket és az elhalt hámsejteket, puha és ragyogó bőrt eredményezve. Minden bőrtípusra használható. Ez a termék a Primera best sellere.

Lailany

2018. szeptember 17.

Rendeltem egy AHA hámlasztót Cosrxest, s mellé kaptam mintát ebből. Hát tartogattam egy kis ideig, majd tegnap este kipróbáltam. :D Hááát.... nekem semmivel nem volt jobb mint a többi hámlasztó. Kinyomva zselés állagú, felkenés után apró darabkák keletkeztek benne (DE EZEK NEM BŐRDARABOK!!!!), ahogy körözöl vele, kb semmi extra, de mikor lemosod pihipuhi és valóban olyan mintha hámlasztana.... Csak minek bele az a sok kis ,,bőrdarabszerű,, ,,vattapamacsdarab,, :D azt nem tudom. Nem hiszem, hogy megveszem, ha mégis, akkor majd update-lek. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

GNóri

2015. június 30.

Mintát kaptam belőle egy ebay-es rendelésemhez. Sokat csalódtam sajnos korábban több növényi termékben illetve koreai termékben, így nem váltott ki belőlem túl nagy érdeklődést, és egy ideig nem nyúltam ehhez a mintához. Aztán egy céges rendezvény előtt bevetésre került, és tátva maradt a szám. Igaz nem sok hámlasztót használtam (csak Paula BHA, Baviphat barackos), de azokhoz képest ez csodás. Gyakorlatilag kettőt köröztem vele az arcomon, és már rengeteg kis elhalt bőrt leszedett. Az eredmény ragyogó ruganyos husi:)) Ha ez az enyhe verzió, nagyon kíváncsi vagyok az intenzívre is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 30.

Kvaterner ammóniumsó, mely a kozmetikai termékekben antisztatikus és (haj)lágyító tulajdonságai miatt használnak.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Borágóból kivont olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollinet és bőrkondícionáló hatású összetevő. A truthinaging információi alapján hűsítő, gyulladáscsökkentő hatása is van a bőrre - csökkenti a bőrpírt, és nyugtatja a sérült, irritált szöveteket, emiatt gyakran együtt használják olyan erőteljesebb hámlasztó összetevőkkel, mint pédául az AHA vagy a retinoidok. Az összetevő az egyik leggazdagabb forrása az esszenciális zsírsavaknak, ezért segíti a bőr rugalmasságának és a barrier funkciójának megtartásában.