Primus

Ár:   443 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   5,75 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malvina, az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2017. október 4.

Kiszerelés:   5,75 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók

Gyógyszerkönyvi minőségű alapanyagokból készülő, kamillát és illatanyagot tartalmazó ajakír. Véd az ajkakat a kiszáradás, berepedés ellen, alkalmas enyhébb gyulladások megszüntetésére.

Yepp

2019. augusztus 29.

Többféle ajakápolót is próbáltam, de egyikkel sem voltam igazán megelégedve, inkább szárítottak, mint segítettek. Aztán beugrottam a gyógyszertárba és megvettem a legolcsóbb ajakápolójukat, ami ez volt. Azóta, ha tehetem nem is veszek mást (ezen és natúr változatán kívül). Tökéletes, nem is kell túl gyakran használni, nem zavaróan zsíros-folyós a számon, nem szárít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Nesh

2019. augusztus 5.

Legjobb. Kicserepesedő számra már mindent próbáltam, végül itt olvastam erről a csodaszerről először. Azóta kb. az ötödiket veszem. Ránctalanítónak is remek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Andrea1992

2019. július 5.

Elfogyott az aloe ajakápolóm és kellett hirtelen egy új. eddig ami még nagyon bevált a carmex terméke. Mivel itt jókat olvastam róla gondoltam kipróbálom. Nem bántam meg. sajnos a nagy melegben megolvadt így egy darab letört belőle de használható. nagyon jól hidratál nem kell félóránként újra kennem. az íze/illata is jó szerintem. Biztosan újraveszem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

LolitaLolly

2019. május 1.

Nem azért vettem meg, mert szükségem volt rá, de szerintem jó ajakápoló.:) Nagyon zsíros és testes, ezért ha nincs annyira kiszáradva a szám, elég ha éppen csak átmegyek rajta egyszer. Alapnak is tökéletes az állaga miatt, a kevésbé tartós ajakszínezők szépen megmaradnak rajta. Ha pedig durván ki van száradva a szám, nagyon jó szolgálatot tesz, úgy érzem, hogy tényleg táplálja az ajkaimat, nem pedig csak úgy tűnik, mintha. A tartóssága szintén álom. Ami pedig plusz pozitívum, hogy gyorsan hat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 1.

Norro

2019. április 6.

Nagyon jó ajakápoló. Alapvetően nem szoktam ilyesmit használni, de mivel pár hete az erős szél sebesre marta a számat, gondoltam, veszek valamit. Egy nap alatt helyretette a ronda ajkaimat, azóta néha használom, de nem figyeltem meg olyasmit, hogy ha nem használom, hiányolja a szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Hkanna

2019. január 11.

Kisfiam sebes, rongyos, száraz ajkait 24 óra alatt begyógyította. A natúr vàltozat is nagyon jó, de extrém esetben ez talán hatásosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. december 24.

Az összes ajakbalzsamot kipróbáltam és ez benne van a TOP 3-ban a listámon. Nem kell újra kenni 10 perc után és nem érzem azt, hogy lenne valami az ajkaimon. Ha este bekenem az ajkaimat, akkor reggelre puhává és egységessé válnak. Remélem hamarosan lesznek új ízek is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 24.

natasa

2018. december 19.

Jól ápol, hidratál, nincs kellemetlen érzet. Kicsit zsíros,kell egy kis idő neki, hogy beszívódjon. Enyhén érezni a kamillaolajat benne, de engem nem zavar. Gyógyszertárban vettem, nem is volt drága, szerintem nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 19.

poppea

2018. december 6.

Nagyon sokféle ajakápolót használtam, de ez a legjobb. Semelyik nem gyógyítja meg ilyen szépen a száraz, sebes bőrt. Nem kell fél óránként kenegetni. És magyar termék ráadásul. Nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 6.

Fairy0124

2018. szeptember 24.

Akárcsak a natúr változata,ez is a legjobb ajakápoló ősszel és télen, mikor nagyon tud fájni a széltől az ember szája. Szinte azonnal segít,nyugtat. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate