Primus

Ár:   443 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   5,75 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malvina, az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2017. október 4.

Kiszerelés:   5,75 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók

Gyógyszerkönyvi minőségű alapanyagokból készülő, kamillát és illatanyagot tartalmazó ajakír. Véd az ajkakat a kiszáradás, berepedés ellen, alkalmas enyhébb gyulladások megszüntetésére.

Vivus94

2020. január 23.

Már egy jó hete használom minden nap többször, próbálom megtalálni benne a csodát. De szerintem nem fog sikerülni. A számon hagy egy vastag zsíros réteget. Ha ez eltűnik (leeszem, leiszom, lekopik) egyből újra száraz lesz és cserepes. eleinte reméltem, hogy csak kell pár nap, amíg rendbehozza a számat, aztán minden szuper lesz, de sajnos nem hozott javulást. A csomagolása se az igazi és az illatával se tudok mit kezdeni. Elhasználgatom, még adok neki esélyt hátha hoz bármiféle pluszt, de egyelőre azt tudom mondani, hogy nem vált be, nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

v1v13n

2020. január 7.

Nagyon szeretem. Inertát szedek, ami köztudottan "kinyírja" az ajkak bőrét- nos, napi 5-6x ezt felkenve abzsolút nem vészes a helyzet, sőt. Azonnal feltűnik, ha nem használom, olyankor száraz viszket. Most tartok a 3. db-nál, és biztosan hű társam lesz sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 7.

Nymphea

2020. január 6.

Az egyik legjobb ajakápoló, amit valaha használtam, tudniillik, nagy gyűjtő vagyok. Szépen rendbehozza a kiszáradt, cserepes ajkakat. Teljesen nosztalgikus a használata, gyermekkoromban használtam ilyet, anyukámnak is ilyen volt. Nagyon finom az illata, olyan gyerekkorom natúr illata, bár azóta új csomagolást kapott. Árát tekintve, na meg hatását, mindenképpen 5*, azóta viszont az Uriage ajakápolója az igazim.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

ChinchillaLover

2019. december 8.

Maga a tökéletesség, már 20 éve hű társam! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

Maga a tökéletesség, már 20 éve hű társam! :)

Jayf

2019. december 6.

Ezer éve még édesanyám fedezte fel a gyógyszertárban, mert kínjában már mindent kipróbált. Évek óta mindig a táskámban van belőle egy. Semmilyen ajakápoló nem tudja felvenni vele a versenyt, pedig azóta próbáltam másokat is. Nem szárít, puha érzetet hagy, néhány óra alatt megoldja a legvadabb problémát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

Yepp

2019. augusztus 29.

Többféle ajakápolót is próbáltam, de egyikkel sem voltam igazán megelégedve, inkább szárítottak, mint segítettek. Aztán beugrottam a gyógyszertárba és megvettem a legolcsóbb ajakápolójukat, ami ez volt. Azóta, ha tehetem nem is veszek mást (ezen és natúr változatán kívül). Tökéletes, nem is kell túl gyakran használni, nem zavaróan zsíros-folyós a számon, nem szárít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Nesh

2019. augusztus 5.

Legjobb. Kicserepesedő számra már mindent próbáltam, végül itt olvastam erről a csodaszerről először. Azóta kb. az ötödiket veszem. Ránctalanítónak is remek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Andrea1992

2019. július 5.

Elfogyott az aloe ajakápolóm és kellett hirtelen egy új. eddig ami még nagyon bevált a carmex terméke. Mivel itt jókat olvastam róla gondoltam kipróbálom. Nem bántam meg. sajnos a nagy melegben megolvadt így egy darab letört belőle de használható. nagyon jól hidratál nem kell félóránként újra kennem. az íze/illata is jó szerintem. Biztosan újraveszem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

LolitaLolly

2019. május 1.

Nem azért vettem meg, mert szükségem volt rá, de szerintem jó ajakápoló.:) Nagyon zsíros és testes, ezért ha nincs annyira kiszáradva a szám, elég ha éppen csak átmegyek rajta egyszer. Alapnak is tökéletes az állaga miatt, a kevésbé tartós ajakszínezők szépen megmaradnak rajta. Ha pedig durván ki van száradva a szám, nagyon jó szolgálatot tesz, úgy érzem, hogy tényleg táplálja az ajkaimat, nem pedig csak úgy tűnik, mintha. A tartóssága szintén álom. Ami pedig plusz pozitívum, hogy gyorsan hat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

Norro

2019. április 6.

Nagyon jó ajakápoló. Alapvetően nem szoktam ilyesmit használni, de mivel pár hete az erős szél sebesre marta a számat, gondoltam, veszek valamit. Egy nap alatt helyretette a ronda ajkaimat, azóta néha használom, de nem figyeltem meg olyasmit, hogy ha nem használom, hiányolja a szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate