Primus

Ár:   499 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   5,75 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Dorinaa, az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2019. február 18.

Kiszerelés:   5,75 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Véd az ajkak kiszáradása, berepedése, gyulladása ellen. A speciális bőrrokon hatóanyagokat, méhviaszt, ricinusolajat, jojoba-olajat, E-vitamint tartalmazó készítmény kiválóan ápolja az időjárásnak kitett ajkat.

kalmareszter76

2020. január 17.

Brutálisan száraz, szétrepedt ajkaim egyelőre csak ez tud segíteni. Hideg időben is hosszú ideig rajta marad a számon. Naponta azért többször kell kennem vele. Picit zavar hogy nagyon zsíros, de mivel csak ez használ így eltekintek tőle. Nekem a carmexnel sokkal hatékonyabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

anitanpd

2020. január 15.

Imádom, ez kb. az egyetlen ajakbalzsam, ami tényleg hat, és nem szárít. Minkét fajtát próbáltam, mindkettő szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

takacseszti1985

2020. január 3.

Ez az ajakápoló maga a tökély! Szétszáradt, durván cserepes ajkaimon ez tud hosszútávon segíteni! Minden verzióját próbáltam, mindegyik imádat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 3.

ChinchillaLover

2019. december 8.

A kamillás a nagy kedvenc, de ez is csodaszer! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

A kamillás a nagy kedvenc, de ez is csodaszer! :)

DNormi

2019. október 12.

Imádom!! Évek óta csak ezt használom. Ez az egyetlen, ami nem szárítja az ajkaim, és tényleg hatékony.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 12.

Yepp

2019. augusztus 29.

A kamillás változatát talán némileg hatékonyabbnak tartom, de ezt is imádom, más típust nem szívesen veszek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

livia0

2019. augusztus 27.

Télen megszereztem a carmex-em után. Egy ideig segített, selymes finom érzés viselni (másképp nem tudom megmondani:D).
Hosszú távon nekem nem vált be, de ettől függetlenül teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Hosszú távon nekem nem vált be, de ettől függetlenül teszi a dolgát.

Hkanna

2019. július 16.

Egyszerű, de nagyszerű termék. Szépen rendben tartja az ajkaimat télen nyáron. A legjobb ajakápolók egyike.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 16.

kerteszke

2019. április 13.

Évekkel ezelőtt találkoztam már ezzel a termékkel, amikor kórházban voltam és anyukám hozott nekem egyet a kórházi gyógyszertárból. Sajnos elfelejtettem a nevét és sokáig hiába kerestem. Most szembe jött velem egy online patikában és azonnal megrendeltem. Ez egyszerűen szuper! Ugyanolyan hatékony, mint a megszépítő emlékezetben, ez talán a világ legjobb ajakápolója!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

Krtek1

2019. április 5.

Ekcémás lévén mindenhol, de a számon kifejezetten száraz mindig a bőröm. Ha hideg van ha meleg van, alvás után reggel, este, folyamatosan. Értelemszerűen mindent kipróbáltam, amikor láttam pár éve az itteni véleményeket erről. Nagyon jó döntés volt a megvétele, évek óta ezt veszem és használom napi szinten. Vastag zsíros a formulája és amióta használom, lassabban szárad ki a szám akkor is ha az ajakápoló maga már lekenődött. Reggelre pedig tökéletesen puha ajkakat varázsol

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate