Primus

Ár:   499 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   5,75 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Dorinaa, az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2019. február 18.

Kiszerelés:   5,75 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Véd az ajkak kiszáradása, berepedése, gyulladása ellen. A speciális bőrrokon hatóanyagokat, méhviaszt, ricinusolajat, jojoba-olajat, E-vitamint tartalmazó készítmény kiválóan ápolja az időjárásnak kitett ajkat.

beafe

2020. november 8.

Top ajakbbalzsam. Inkább ajakzsír. Egy igazi csodaszer. Nincs vetélytársa. Nekem még az az régi zöld tubusos van. (Remélem marad még a piacon egy darabig...)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 8.

Diuska85

2020. október 15.

Rengeteg ajakápolóm van, de valahogy egy sem volt igazán szerelem. Amit jónak mondanék az a FLP, illetve a Carmex classic, de még ezek mellett is szárazak az ajkaim, úgyhogy vágytam valamire ami ezeknél is többet ad. A blogon olvastam róla és hát mit mondjak...? Mindent visz! Imádom, sokkal többet tud, mint a több ezer Ft-os társai!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 15.

eva68

2020. augusztus 9.

A csomagolása hagy kivetni valót, de maga az ajakír tökéletes. Mást nem is használnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

vmarti

2020. július 24.

egy nap alatt helyrehozza a kiszáradt ajkaimat:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 24.

egy nap alatt helyrehozza a kiszáradt ajkaimat:)

Mosomasi

2020. június 29.

Ultimate forever, ez a rövid de velős véleményem:) és csatlakozom az elöttem szólókhoz

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 29.

hovirag

2020. április 15.

Már régóta használom ezt a terméket, teljesen meg vagyok vele elégedve. Nem kell sokat használni, mégis hatásos. Az ára kitűnő és szimpatikus, hogy magyar termék. Ezenkívül tetszik, hogy nincs tolakodó illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

S.K

2020. április 12.

Ezerszer jobb, mint a Labello és társai.....az ára is kedvezőbb. Évek óta használom, jóval ritkábban kell kenegetnem, mint a többitől.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 12.

HHH97

2020. március 15.

A natúr verziót próbáltam ki belőle, nem volt rossz, de számomra vannak nála jobb ajakápolók is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 15.

tonic

2020. március 14.

Hatásában valóban nagyon jó,nem is ragozom,leírták előttem. Kár,hogy a fazonja nem olyan tekerős mint a többi ajakápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 14.

szincsuu

2020. február 26.

a legjobb!! ajakápoló. Gyógyszeres akné-kezelés közepén vagyok, aminek mint tudjuk mellékhatása az ajkak kiszáradása, nem kicsit, hidegben, melegben.. És végig segít, sokat kell kenegetni ez tény, de egyik ajakápoló sem ápol így. Labello és társai 0 ehhez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate