Best of Beauty 2019

Primus

Ár:   499 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   5,75 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Dorinaa, az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2019. február 18.

Kiszerelés:   5,75 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Véd az ajkak kiszáradása, berepedése, gyulladása ellen. A speciális bőrrokon hatóanyagokat, méhviaszt, ricinusolajat, jojoba-olajat, E-vitamint tartalmazó készítmény kiválóan ápolja az időjárásnak kitett ajkat.

Hkanna

2019. július 16.

Egyszerű, de nagyszerű termék. Szépen rendben tartja az ajkaimat télen nyáron. A legjobb ajakápolók egyike.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

kerteszke

2019. április 13.

Évekkel ezelőtt találkoztam már ezzel a termékkel, amikor kórházban voltam és anyukám hozott nekem egyet a kórházi gyógyszertárból. Sajnos elfelejtettem a nevét és sokáig hiába kerestem. Most szembe jött velem egy online patikában és azonnal megrendeltem. Ez egyszerűen szuper! Ugyanolyan hatékony, mint a megszépítő emlékezetben, ez talán a világ legjobb ajakápolója!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

Krtek1

2019. április 5.

Ekcémás lévén mindenhol, de a számon kifejezetten száraz mindig a bőröm. Ha hideg van ha meleg van, alvás után reggel, este, folyamatosan. Értelemszerűen mindent kipróbáltam, amikor láttam pár éve az itteni véleményeket erről. Nagyon jó döntés volt a megvétele, évek óta ezt veszem és használom napi szinten. Vastag zsíros a formulája és amióta használom, lassabban szárad ki a szám akkor is ha az ajakápoló maga már lekenődött. Reggelre pedig tökéletesen puha ajkakat varázsol

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 5.

Martus123

2019. április 1.

Az itteni jó vélemények alapján vettem meg. Azt hiszem túl nagyok voltak az elvárásaim vele szemben. Igazából ez egy jó kis ajakír, semmi extra. Ha nagyon őszinte akarok lenni, akkor ezt bármelyik másik is tudja, viszont -és ez jó pont - olcsó és könnyen beszerezhető :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

Kittyki

2019. március 29.

Gyógyszertárban vettem meg ez a kis szépséget. Csodálatos! Megvédi az ajkaim a kiszáradástól, nem sebesedett ki. És a legnagyobb teljesítmény nálam (egész évben mindig szárazak az ajkaim), hogy 1 teljes órán keresztül rajta maradt az ajkaimon! Ennél több nem is kell nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 29.

Hecate

2019. március 14.

Az itteni jó vélemények alapján vettem. Nekem bevált, köszönöm lányok. Örülök, hogy nagyobb mennyiség és magyar gyógyszerész terméke.

Frissítés: Nagyon hálás vagyok ennek a terméknek. Sajnos van valami orr-fül gége problémám, ha a nyelvem bizonyos pontjaihoz érnek öklendezek és levegőt se kapok tökéletesen. Persze hiába voltam gégészeknél több vizsgálat után se tudják mi ez, egyik szerint talán rossz reflex. Viszont maradt a tátott szájjal alvás amit semmi nem old meg hiába próbálkoztam sok mindennel. A nyitott száj miatt esténként többször felkelhetek inni. Nos, a nyelvem továbbra is kiszárad szundi során, innom is kell, ám az ajkaim hidratáltak maradnak a Primusnak köszönhetően. Minden elalvás előtt alkalmazom és jobb a komfort érzetem. Az éjszakák során nem kell nedves nyelvvel a szájam nyalogatnom stb. Előbb visszafekhetek. :o) Vége a cserepes ajkaknak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 14.

sajtosszenya

2019. február 26.

Teljesen véletlenül akadtam rá itt a KM-en erre a termékre és az itteni vélemények alapján vettem meg. Előtte Eucerin ajakápolót használtam, ez veri azt simán. Nem kell olyan gyakran után kenni az ajkakat, ráadásul ez ahhoz képest egyáltalán nem szárít. Viszont intenzíven ápol, 1 hét használat után már érezhető volt a hatása. Kissé valóban zsírozza az ajkakat, de hát másképp lehet nem tud működni ez a "hidratálunk-ápolunk" dolog. Nekem kicsit retro a megjelenése és kissé bizonytalan vagyok benne, hogy nem esik -e ki egyszer az ajakápoló rudacska a tartójából (nem tudom lehetséges-e, eddig nem történt baleset), de ezek mind másod-, harmadlagos dolgok. Szuper termék, ár-értékaránya verhetetlen és még magyar is (ha ez számít). Mindenképpen újra fogom venni, de lehet kipróbálom a kamillás változatot is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 26.

lauraszolloskei

2019. február 19.

Legjobb ajakápoló! A kamillásat kicsit jobban kedvelem, de hatásra ugyanaz a kettő. Nyáron valóban nagyon olvad, de engem ez sem zavar :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 19.

Verror

2019. február 16.

A leghatékonyabb ajakápoló, amit próbáltam, de vannak hárányai: zsíros marad a szám tőle, kicsit ragacsos érzettel, és ha meleg van, egyszerűen megolvad. Olyankor, ha használom, kis túlzással a fél tubus rajta marad az ajkaimon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 16.

Petravagyok

2019. február 1.

Na, nekem ő AZ ajakaápoló! Nagybetukkel!
Semmelyik tulhypeolt es túlárazott tarsa nem kel versenyre vele. Egyszeru, gyogyszeresz altal fejlesztett ajakir, nagyon sokaig hidratalt az ajkam tole. Es ha ejszakara felkenem, reggelre az elhalt hamsejteket is szepen feloldja a szamon. Olcso, es minosegi!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

Na, nekem ő AZ ajakaápoló! Nagybetukkel!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate