Primus

Ár:   499 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   5,75 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, bioboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Dorinaa, az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2019. február 18.

Kiszerelés:   5,75 g
Lelőhely:   patikák, bioboltok
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Véd az ajkak kiszáradása, berepedése, gyulladása ellen. A speciális bőrrokon hatóanyagokat, méhviaszt, ricinusolajat, jojoba-olajat, E-vitamint tartalmazó készítmény kiválóan ápolja az időjárásnak kitett ajkat.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

karamella92

2021. december 2.

Nagyon szeretem :) az egyik legjobb ajakápoló pedig rengeteget próbáltam :) lefekvés előtt bekenem az ajkaimat és reggelre pihe-puha lesz :) ráadásul bazi olcsó és sokáig elég 😻

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 2.

brigi50c

2021. november 25.

Semmi nem segít rajtam ezen és a Carmex originalon kívül. Amikor épp nem foszlik a szám, lehet nyugodtan bebézgetni meg labellózgatni, sokat nem ér, de legalább képez valami bevonatot. Azonban mikor baj van, ez a kettő segít, éjszakára lehet rétegezni vazelinnel is. Nem finom, kicsit büdös is, de a legjobb, és másfél grammal több, mint a Carmex gyakorlatilag feleannyiért. 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 25.

gettesznye

2021. november 22.

Még gimnázium alatt történt, hogy nagyon csúnyán kiszáradt a szám, és persze a Labello nem segített - egy akkori barátnőm javasolta ezt, és azóta sem kentem mást a számra - lassan már 20 éve. Jó ára, összetevői vannak és hazai - nekem ez a legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 22.

LauraV96

2021. október 25.

Örök kedvenc!
Tökletesen hidratál, sokáig fenn marad, az állaga is hibátlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 25.

Örök kedvenc!
Tökletesen hidratál, sokáig fenn marad, az állaga is hibátlan.

creammaniac

2021. október 24.

WOW! Ez az ajakír nálam is a csodaszer kategória. Egy hete jutott eszembe, mivel a hűvösebb idő beköszöntével rögtön kiszáradt a szám...

Gyerekkoromban használtam utoljára és annak ellenére, hogy jópár ajakápolóm van itthon, a patika felé vettem az irányt és 580 Ft-ért az enyém lett.

Imádom! Nem ül meg a számon, komfortos viselni, órák múlva is érezni a hidratáló hatását, tudok rá rúzsozni is. Ha éjszakára kenem fel, reggelre puha ajkakkal ébredek. Egyszerűen tökéletes! Ezerszer jobb, mint bármelyik általam próbált drága ajakkence.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 24.

Floraanna

2021. október 22.

Rengeteg ajakápolót kipróbáltam, de ez tényleg egy csodaszer! Még tavaly télen ajánlotta egy gyógyszertáros, amikor a maszkviseléstől teljesen kiszáradt ajkaimon már semmi nem segített. Akkor teljesen rendbe hozta az ajkaimat, és azóta is ezt az ajakápolót használom, a Carmex nyomába sem érhet ennek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 22.

Suzy07

Korcsoport: < 18
2021. augusztus 24.

Ez az az ajakápoló amit ha felkenek még órák múlva is érzem a hatását. Télen nyáron mindig tökéletes, ár érték arányról nem is beszélve... Talán még a Carmexel is vetekszik!
Egyértelműen 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

Egyértelműen 5 csillag!

zsofi02

2021. július 16.

Nekem sajnos nem vált be jobban, mint a Carmex, szóval maradok annál. Labello és társainál jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

Piedra

2021. június 10.

Eltitkolt csodaszer :)))
Régóta a krémmániás kívánságlistámon volt, de nem láttam sehol, csak emiatt nem mentem még el patikába. Aztán a Herba-ház-ban találtam rá, 400 és 500 Ft között volt. Kicsit kicsit, a csomagolás egyszerű, informatív. Nagyon-nagyon jól hidratál. Zsíros, de mégse hagy olyan nagyon zsíros érzetet a számon, mint pl. a sima kék Labello. Viszont elég sokáig tart a hatása, jól rendbe teszi a kiszáradt ajkakat.
Egy abszolút nem agyonreklámozott termék, pedig megérdemelné, mert sok agyonhájpolt ajakápolót kenterbe ver. Mindenképpen újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 10.

Eltitkolt csodaszer :)))

odics

2021. április 22.

Mindent kipróbáltam, de eddig ez a csodaszer. Nagyon fájdalmas módon ki tud száradni a szám, hiába kenegettem mindennel, sosem értem el vele semmit. Ezt egy éjszaka felkentem, másnap nem győztem csodálni. Mielőtt megveszem, mindig megnézem hol van készleten, ugyanis általában hiánycikk, bár nem is csodálom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate