Primus

Ár:   445 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   5,75 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2016. augusztus 19.

Kiszerelés:   5,75 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók

A primus prémium ajakbalzsam emelt bőrbarát zsírtartalmú, E-vitamint, jojoba-olajat és UV fényszűrő anyagot is tartalmazó, illat-és ízmentes készítmény. Komplex összetevői révén teljeskörű védelmet nyújt az időjárásnak kitett ajaknak. Használatával az ajak ápolt és selymes lesz.

narancsdzsem

2019. december 14.

Na ő tényleg ápolja az ajkakat,nem úgy,mint a Labelló és társai. 10 pontot miért nem lehet adni??

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 14.

Reb

2019. december 4.

Kisebb kiadásban van meg. Eddig legjobban bevált ajakápolóm. Sűrű, nehéz, ennek ellenére emberi időn belül beszívódik és csodásan hidratál. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

Evelin123

2019. december 2.

Annyira nem szavazom le,mert olcsó (kb.650 Ft) és elvben valamennyi fenyszűrő is van benne. Nekem a natúr bevált de az édes'M pedig nagyon bevált. Sajnos az nehezebben beszerezhető, ezért kísérleteztem ezzel, meg mert natúrt kértem a patikában de ezt adták tévedésből. Nekem annyira nem hidratál, de ha száraz a szám (gyakran) kellemes vele bekenni. Legközelebb a patikai kevert ajakápolót próbálom ki. Igazából ezt nem fogom újra venni de egynek elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 2.

rottya

2019. február 9.

Sokféle ajakápolót kipróbáltam de ez eddig a legjobb,jól hidratál,jó állagú.Újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. december 24.

Értelem szerűen nyáron szoktam használni ezt a fajta Primust. Nagyon kedvelem a zsírosságát, mert nagyon megviseltek az ajkaim. Nekem eddig egyik fajtával sem volt semmilyen problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 24.

lovecreams

2018. június 13.

A legjobb ajakápoló. Jó zsíros és tényleg segít a száraz, kirepedezett ajkakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 13.

A legjobb ajakápoló. Jó zsíros és tényleg segít a száraz, kirepedezett ajkakon.

Lolychan

2017. november 19.

A legjobb termék, főleg így télen (és mikor beteg vagyok), a kiszáradt ajkaimra csodaszer. Plusz pont, hogy tényleg sokáig elég és nem málik szét sokadik használatra sem. Csillagos 5. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

Csipetke

2016. október 27.

Gondoltam az árát megéri így megvettem.És egy percig nem bántam meg.Meglepett az egyszerű,tiszta csomagolás.Nagyon tetszik,hogy ilyen kis felhúzós "micsodája"van és úgy jön ki belőle.Utoljára ilyen csomagolású ajakápoló tini koromban volt a kezembe és annak ilyen rémisztően csúnya zöldes színe volt.Szuper,hogy se illata se íze a páromnak is kellett vennem még egyet mert ezt még ő is elhasználja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

bogik

2016. május 19.

Kellemes illatú, jó kiszerelésű és olcsó kis kence, bátran ajánlom mindenkinek! :) Patikában kapható, úgyhogy könnyen hozzá lehet is férni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 19.

Bolvarin

2014. november 28.

Általában csak kamillás és natúr kapható a legtöbb gyógyszertárban, így nagyon megörültem, mikor mondta az eladó, hogy van ilyen is. Gondoltam a változatosság kedvéért kipróbálom. Az árán kicsit meglepődtem, mert 500 Ft felett volt, ilyen drágán még soha nem vettem Primust.
Hát...bánom, hogy nem maradtam a jól bevált kamillásnál. Annak az illata és a hatása is sokkal jobb szerintem. Ez is jól puhít, de nem tartósan. Nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate