Prinzessin Sternenzauber

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 13.

Kategória:   Fürdőtermékek

Limitált kiadás

A friss gyümölcsös illatú, varázslatosan csillogó mosakodó hab gyengéden és kíméletesen tisztítja meg a kis hercegnők arcát és kezét.

busa01206

2017. július 16.

Az illata nagyon finom, illetve eléggé megnyerő a kék, csillogós lötty, sőt még a hab is tökjó, de tisztálkodásra nem igazán alkalmas. Nekem nem adja meg a tisztaságérzetet, túl vizes a hab és egyáltalán nem tapad a bőrhöz, hanem szinte eltűnik róla. A csillámok egyébként nem látszódnak a bőrön, el fogom használni, de abszolút nem olyan gazdag, mint a dove új ilyen habja

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.