Best of Beauty 2019

Prinzessin Sternenzauber

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2012. április 16.

Kategória:   Ajakápolók

Eper illatú ajakápoló.

Kiszerelés: 4,8 g

ErikaLilien

2017. január 26.

Kislányomnak vettem pici korában, de nem volt nagy durranás! Kellemes illat, szép csomagolás..... Maradunk a baleánál, az szuper, és olcsó is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Laura19

2013. november 4.

Egyszer régen nem találtam mást, csak ezt.
Hát megvettem. Nem fűztem hozzá nagy reményeket, mégis csalódtam...
Annyira se hidratál, mint vártam és többször kellett újrakenni.
Értékéhez képest elég drága.
Köszönöm, ennyi elég is volt...még a lányaimnak se vennék többé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 4.

Egyszer régen nem találtam mást, csak ezt.
Hát megvettem. Nem fűztem hozzá nagy reményeket, mégis csalódtam...
Annyira se hidratál, mint vártam és többször kellett újrakenni.
Értékéhez képest elég drága.
Köszönöm, ennyi elég is volt...még a lányaimnak se vennék többé.

Vitelotte

2013. október 31.

Nekem ez egy nagy nulla volt, de anyukám panasz nélkül elhasználta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

Nekem ez egy nagy nulla volt, de anyukám panasz nélkül elhasználta.

vivuss87

2012. július 1.

kellemes illata van, de se színe, se fénye, se ápoló hatása. Azért ennél többet vártam..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0