Prinzessin Sternenzauber

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pimkie, Módosítva: 2014. február 12.

Kategória:   Ajakápolók

Pirított mandula illatú ajakápoló mandulaolajjal és méhviasszal.

Nem tartalmaz paraffin olajat és viaszt.

anitaanett

2014. július 14.

Én 20 éves fejjel megvettem anno, de nem bántam meg. :) Nagyon cuki a csomagolása, kellemes illata van és ami a legfontosabb hatékonyan ápol. Mindenkinek csak ajánlani tudom, kortól függetlenül!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 14.

veravera

2014. július 9.

A hétéves lányom használja, szerintem ezt nyugodtan kenheti magára, mert szép zöldek az összetevői. Az illata kellemes, a hatása is jó (én is próbáltam párszor), a csomagolása aranyos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 9.

Antioxidánsok: Tocopherol