Prinzessin Sternenzauber

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2012. április 21.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Tejkaramella illatú ajakápoló.

Kiszerelés: 4,8 g

spavanilly

2015. december 1.

Funkcióját betölti, kellemes íze és illata van, enyhén rózsaszínes színt ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 1.

Funkcióját betölti, kellemes íze és illata van, enyhén rózsaszínes színt ad.

Виктория

2014. január 28.

A cuki csomagolás és az olcsó ár (1€) miatt figyeltem fel rá. Idén sárga kupakos marcipános verzióban kapható. Az illata nagyon finom, édes-marcipános, a hidratáló hatása meglepően jó.
Kár, hogy ez sem állandó termék...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 28.

Kár, hogy ez sem állandó termék...

livia1979

2013. július 26.

Egyik nagy kedvenc, szerencsémre, mikor először használtam visszamentem és vettem még belőle 2 darabot, úgyhogy még mindig van. :) annyira jó illata van, ha édességre vágyom, ezt felkenem és az illata sokáig az orromba száll. Diétázóknak kötelező darab :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 26.

pmarcsi

2013. március 13.

Én is azért vettem meg, mert gondoltam, ha gyerekeknek készült, akkor nem lehet rossz. És valóban!! Nekem jól hidratálja az ajkaim, plussz imádom az ízét/illatát (epres-kókuszos: nyami)!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 13.

yvie

2012. december 11.

Nagyon fincsi illata van, mindig tök jókedvem lesz tőle :-D.
Érdekes a kókusz meg az eper illatkompozició együtt :D Hidratálni is jól hidratál, nyilván van nála jobb is, de az illata elég egyedi. Színe nincs, csak egy kis fényt ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 11.

Nagyon fincsi illata van, mindig tök jókedvem lesz tőle :-D.

vivuss87

2012. július 1.

isteni az illata... igaz sokat nem használ, de nem is vártam többet ennyiért:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

isteni az illata... igaz sokat nem használ, de nem is vártam többet ennyiért:)

napsugar14

2012. június 8.

Még télen kezdtem el használni ezt az ajakápolót, de sikeresen eltűntettem. Azóta meglett és lelkesen használom. Finom az illata, az összetevői is rendben vannak, csak jobban ápolhatna. Mert nekem télre kicsit kevés volt, viszont most nyáron pont jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 8.

pityepotya

2012. május 17.

ezt az ajakápolót vettem meg hónapokkal ezelőtt, valami másra vágytam, és nem azokra az ajakápolókra, amik általában a polcokon vannak, és amiket már nagyjából mind próbáltam.
gondoltam, ha gyerekeknek jó, akkor nekem is, és nem csalódtam, nagyon jó, krémes állaga van, jó puha lett tőle a szám /pedig télen vettem/, és isteni karamella illata van :)
emellett még a csomagolása is aranyos a mézeskalács emberrel.
ha elfogy, majd újraveszem, bár elvileg ezt csak télen lehet kapni, ilyenkor csak epres van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 17.

emellett még a csomagolása is aranyos a mézeskalács emberrel.

Emolliensek: Ethylhexyl Stearate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Hydrogenated Palm Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Helianthus Annuus Seed Oil
Emulgeálószerek: Hydrogenated Palm Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Színezékek: Beta Carotene, CI 77491, CI 77492, CI 77499

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!