Prinzessin Sternenzauber

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: linkee, Módosítva: 2016. január 19.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Gyengéden megtisztítja az érzékeny gyermekbőrt és kellemesen puha bőrérzetet hagy maga után. A narancs és vanília illata gondoskodik a csodálatos fürdőélményről. A panthenol ápolja az érzékeny gyermekbőrt és védi a kiszázadástól.

Daisyyy

2017. április 4.

Nagyon jó, kellemes, igazi kislányos, hercegnős tusi! Már többször vettük újra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 4.

kincsö

2016. január 20.

Lányom kedvencei a 👸 in tus és habfürdői 😊Kellemes illat,nem szárìt viszont alig habzik :/ Megvettem az ajakápolóját is mert isteni finom illata van,de sajnos szárìt. 4 est kap az alig habzás miatt. ...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 20.

laracroft

2016. január 20.

Megszagoltam DM-ben és PEZ-cukorka illata volt, muszáj volt megvennem :) Itthon fürdés közben már van egy kis mellékes műanyag illata is, de a fürdőszobát szépen belengi. Egyébként semmi extra, sima tusfürdő, rajtam jól habzik és nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.