Profinails

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. május 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Fixálást igénylő alapozó zseléként is használható fényzselé.

anita11

2020. október 8.

Végre találtam egy jó lakkot!
5 éve kaptam egy lámpa szettet, de volt hogy szinte aznap vagy másnap lepattant a maradékot nem tudtam lerobbantani. Vettem Brill Bird márkát, azzal egy fokkat jobb volt, nem volt tartósabb, mint egy sima lakk.
Most végre úgy érzem megérkeztem, rátaláltam az igazira! 2 hétig simán bírja, utána 1-2 körmömön lepattan.
Van amikor sokaig bírja és könnyen le is jön, van amikor sokat kell vele küzdenem, plusz én is tapasztaltam, hogy felkelnés utána lámpa alatt hajlamos lefolyni. Oda kell figyelni az adagolásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 8.

Végre találtam egy jó lakkot!

Maricaaa3131

2020. szeptember 10.

Nagyon szeretem, hihetelenül szépen csillog!

Amatőr vagyok, otthon csinálom magamnak a körmeimet, műkörömzselével. Egyik barátnőm ajánlotta, hogy fedőlakként használjam, mert nála bevált. Előtte az egyik nagy magyar márkájú fixálásmentes fényzselét használtam, amely folyamatosan kopott és letöredezett. A Profinails Base & Top-on egyedül egy konyhakés tud kisebb karcolást ejteni "használat közben". Egyetlen hátránya talán, hogy szép folyós halmazállapotú, emiatt figyelni kell, nehogy oldalt lefolydogáljon. Amúgy pedig nagyon szépen felveszi az épített köröm formáját és bámulatosan csillog a következő körömig! Nyugodtan lehet ablakot pucolni és súrolni mellette. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 10.

Nagyon szeretem, hihetelenül szépen csillog!

Nyuszikaaah

2019. november 9.

Elégedett vagyok vele. Egy hete csináltam a körmeimet, és még mindig hibátlan. Én a Lidl Cien, kék flakonos körömlakklemosóval fixáltam.

Update: Mostmár csak fedőlakknak használom, ugyanis alaplakknak túlságosan "ragaszkodó" .
Géllakk eltávolïtásnál mindig lereszelem a legfelső réteg lakkot, hogy könnyebben leoldható legyen az egész. Mikor ezt kentem alaplakknak, az Istenért sem akart lejönni, csakis reszelővel. .. Meg is lett az eredménye, túlreszeltem a saját körmömet... (Sokszor nem lehet eldönteni, hogy meddig tart a lakk, mikortól reszelem a saját körmeimet.) Ha nincs megfelelően eltávolítva a régi lakk az új lakkozás előtt, olyan göröngyös lesz az eredmény, mint ide Makó...
Nem célszerű szerintem ez a 2 in 1 megoldás. De fedőlakknak tényleg jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 9.

Nem célszerű szerintem ez a 2 in 1 megoldás. De fedőlakknak tényleg jó.