Profinails

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. május 9.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kiváló minőségű LED/UV fényre kötő leoldható One Step (Egy Lépés) lakkzselé. Teljesen új technológiai fejlesztés, nem igényel alapozózselét, és fényzselét. Önmagában két rétegben felfestve használható, acetonos oldószerrel könnyen leoldható.

Nem igényel, és nem is szabad fixálni! A festék pigment tartalmától, és az UV lámpa teljesítményétől függően a kötési idő UV lámpában rétegenként 2-3 perc, LED lámpában 1-2 perc.

Maria2n

2020. december 9.

Pár árnyalat boldog tulajdonosa vagyok :) Mikor még Amerikában éltem kezdtem el magamnak készíteni a körmeimet. Kipróbáltam Crystal Nails-es lakkokat, amik "betúrósodott" undorító állaggal érkeztek hozzám...abszolút csalódás volt. Aztán kipróbáltam a Brillbird termékeket (amiket amúgy imádok, minőségre nagyon jók) azonban ez a Profinails márka is hozza ugyanazt a szintet sokkal kedvezőbb áron mint a Brillbird. Szépen, nagyon hamar megkötnek, és a fényük is megmarad egy jó ideig (nyilván egy 2-2,5 hetes körömnek nem lesz olyan fénye már mint amikor felkentük) számomra tartósak is, nem pattanak meg. Egyszerűen, gyorsan lehet velük dolgozni. 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 9.

Erika80

2020. október 11.

Van néhány Profinailses lakkom, egyikre sem tudok semmi rosszat mondani. Szépen lehet velük dolgozni, pigmentáltságukra sincs panaszom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 11.

Lierre

2020. június 27.

Elég sok márkát kipróbáltam már, de az egy lépés kategóriában nekem ez verhetetlen. Szép fényesre köt, kézen valóban egy hét után kopik a végeken a fénye, tehát oda tényleg csak fényzselével készíteném legközelebb, de a lábon nekem ez vált be a legjobban. Könnyen leoldható. Két hétig szoktam csak a lábamon hagyni, biztos bírná tovább is, de rettegek a körömgombától és így nyugodtabb vagyok a higiénia tekintetében :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 27.

Kommentelo

2020. január 29.

Árérték arányban tökéletes, a többi pl Crystal Nails, Brillbird sem tud sokkal többet, pedig a Brillbird nagy kedvencem, de ez is hozza ugyanazt a tartósságot, ha szépen elő van készítve. Egy hátrány az ecsete, ezért 4 csillag.

NEW UPDATE:
Hasonló, mint a 125-ös árnyalat a Crystal Nailsnek a One step géllakkja az OS13, de nagyon szép az OS77 is. Szép chrome hatásúak, és a sűrűsége sem olyan mint a Profinails 125-nek.

OLD UPDATE: SENKI NE VEGYE meg a 125-ös árnyalatot!!!!! A szín gyönyörű, de használhatatlan vékonyan, vastagon egyaránt!!! Sűrű mint egy építőzselé, nem lehet vele dolgozni, megköt és ráncosodik! A 4 csillag a többi szín miatt marad, de a 125-ös az mínusz 10 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 29.

NEW UPDATE:

vkata96

2019. november 6.

Időhiány miatt akartam áttérni valamilyen onestep gél lakkra, és ebben az árkategóriában ezt az egyet találtam, ami leoldható. Elsőre egy pirosat és egy nude-ot rendeltem. A piros először felkenve csodaszép volt, egyenletesre kötött, gyönyörű fénye volt. Egy rétegben is szépen fedett, de a megszokás miatt kentem kettőt. Aztán elkezdtem árufeltöltőként dolgozni nyáron, és a sok pakolás, kartonozás következtében már egy nap alatt sokat vesztett a fényéből, úgyhogy emiatt kicsit csalódott lettem. Év közben ha csak suliba járok, kiváncsi vagyok, megtartja-e a fényét. Ezen kívül az ecsettel se vagyok túlságosan megelégedve, egy kicsit nehéz vele szépen dolgozni. Ezek miatt 4 csillagot adok és update-elek ha már nem dolgozom.

Up: sajnos le kell pontoznom. Nem tudom mit csinálok rosszul, de nekem amint csinálok valamit a kezemmel, lekopik a fénye. Elképzelni se tudom, mi lehet a baj. Borzasztóan sajnálom, mert elég nehéz olyan one step gél lakkot találni, ami leoldható és viszonylga olcsó. Sajnos a tartósság tekintetében se vagyok megelégedve, max. 2 hete bír nekem. Pedig nagyon alapos vagyok az előkészítésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

Froggy

2019. augusztus 23.

Én CN one steppel kezdtem nulla tapasztalattal, és az alig maradt fent egy hétig. Olvasgattam, olcsó volt, megvettem.
Jelenleg 10 napja figyel a körmömön a világoskék, pedig egy fél napig hypoval súroltam. A vége kicsit ugyan megkopott, de nem válik fel töle. Egyiket próbáltam leoldani, a CN könnyebben megadta magát, ehhez kellett egy kis türelem, legközelebb teszek alá alapot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Lill

2019. július 26.

Nagyon tartós, nagyon szép, könnyű vele dolgozni. Viszont nagyon büdös. Ezért a 4 csillag, de ár-érték arányban szerintem ez egyik legjobb one step lakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.