Profumum Roma

Ár:   63 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: masiki, Módosítva: 2016. október 4.

Ár:   63 800 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Pazar vanília. Ínycsiklandó, szívdobogtató, zsigerien vonzó. Egyik pillanatban önfeledten felnevetsz, aztán szerelembe esel.

Vanília, mirha, narancsvirág és szantálfa: mindegyik a maga teljes nagyságában.

A parfümtörténelem hőn szeretett alapanyagai egy feledhetetlenül igéző vaníliában.

Keresem! Profumum Roma Vanitas
Ár: ? , Eladó: Anticinderella
Állapot: Üveges maradék/fújós, Helyszín: Győr, Győr-Moson-Sopron, fizetés: .

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Milka71

2021. november 11.

Engem egy gyerekkoromban ( hetvenes-nyolcvanas évek🙈) kapható édességre emlékeztet az illata. Átlátszó, cumisüveg formájú műanyagban sok-sok apró színes cukorgömb. A teteje piros színű gumiból készült cumi volt. Amikor magamra fújtam a parfümöt, ugyanazt éreztem, mint amikor kislány koromban felbontottam a cumisüveget. Vaníliás, cukorkás meseillat, ami egész nap körülölel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 11.

Chirmook

2021. január 8.

Nagyon régóta imádom a vaníliát és az elmúlt években minden vaníliás parfümöt kipróbáltam, ezek után összegezve mondhatom, hogy a Vanitas lett az első nálam (mögötte nem sokkal lemaradva a Casamorati Lira, ami csak azért lett második, mert a Vanitassal ellentétben csak 6 órát tart). Ráadásul a Vanitas még jobb minőségű anyagokat használ, természetes vaníliával dolgozik és ami még kiemeli a többi tucat vanília illat közül az az, hogy olaj alapú parfüm- rajtam 20 órát bír, mert fantasztikusan beleivódik a bőrömbe.
Olvasom az előttem szóló véleményét, hogy a Montal- ok jobbak- hát, az összes Montalet ismerem, de nem hogy nem jobbak, de a közelébe sem érnek a szintetikus, olcsó és közönséges illataikkal. Pont annyit érnek, amennyibe kerülnek. Semmi mélység, kifinomultság nincs bennük. Mondjuk az áruk a Vanitas negyede. A mirhával és a narancsvirággal keveredve valami hihetetlen illatot alkotnak- mindig örömre derítt, amikor felfújom. Sajnos a Neroli már nem árulja, az idén az essenza nobile oldaláról tudtam megrendelni. A 100 ml- s hez ráadásuk mellékelnek egy tölthető golyós üvegcsét és egy kis tölcsért is, mivel az olajos alapnak köszönhetően nagyon jól működik bőrbe dörzsölve is. Aki valóban szereti és meg tudja fizetni a minőséget és persze a tökéletes vaníliát keresi, ne hagyja ki a Vanitast. Hatalmas szerelem!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 8.

Ascyra

2017. május 24.

Ma kipróbáltam, azt követően, hogy a kedvenc vaníliám tegnap volt rajtam. Jóval alacsonyabb árkategóriájú, ám nagynevű készítőtől (Montale). Gondoltam, ami drágább, az nem feltétlenül, de csak übereli. Nem csalódtam a mondásban: a drágább nem feltétlenül jobb. Erre a parfümre ez valóban igaz; nemcsak alulmúlja a Montale (mindkettő általam birtokolt) vaníliáját (Vanilla Extasy és Vanille Absolu), de a tartóssága is csapnivaló. Magamra kenve, rögtön beleszagolva benzines Donald-rágó illata van. Nagyon erősen a szantálfa érződik először. Alatta valami nagyon fanyar, zavaró illat, amely kivet a harmóniából, amit ilyenkor érezni szoktam. Felkavar és taszít, nagyon erősen. Fél óra múltán semmi más nem érehzető, csak a tömény vanília, de az sem a "csodás" vanília, hanem... egyszerűen mint egy illatosító. Van, de minek? Az átmenet között fellelhető egy drága parfümöknél érezhető, nagyon halvány csavar, amelyért oly nagy kár, hogy nem tart ki sokáig. Állandóan szagolgattam közben, s könyörögtem: maradj itt, csak Te maradj itt. De "ő" csak nem marad itt. Lelécel, elillan és maga után hagyja a vaníliát. Nincs kaland, nincs ábrándozás, nincs illúzió, nincs meglepetés. Ez számomra a Vanitas. Semmi egyéb, semmi több, mint egy nagyon felejthető, ilyen áron pedig külön otthagyandó üveg, amibe megpróbálták a vidámság és az élet esszenciáját belezsúfolni, teljesen sikertelenül. A két pontot a hatósugara miatt kapja - mert az bezzeg, tuti mindenki érzi - sajnos.

(újra megszagoltam, mielőtt a posztot elküldtem: pacsuliszagú vanília, olcsó, közönséges, hétköznapi, középszerű - nagyon de nagyon nem jó!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 24.