Best of Beauty 2019

Prokudent

Ár:   399 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   25 m   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Kiszerelés:   25 m
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fogselyem aktív szénnel a fogak természetes fehérségéért és a gyengéd tisztításért.

GergelyneTesiVass

2019. március 4.

Nem először vásároltam ezt a terméket. Számomra meglepő módon ugyanolyan jól bevált, mint a drogériákban elérhető legdrágább márka terméke. Normál fogköz esetén nem tapasztaltam, hogy nehezen lehetne használni. Nálam a fogselyem nem is szálasodott. A csomagolás érdekessége, hogy elfordítható alsó résszel rendelkezik, így elrejthető a szál és a tépő. Rendkívül kedvező ára van. Egy csomag közel másfél hónapig elég volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 4.

exhocmomento

2018. október 10.

Bor-zasz-tóóó. :( Kritikán aluli. Az eddigi első és egyetlen fogselymem a Prokudent fehérítős selyme volt, amivel tökéletesen elégedett voltam, de mikor elfogyott, a teflontartalma miatt váltani akartam. Erre a cuccra esett a választásom a szép összetevői és olcsósága miatt. Meghátfekete... Meghátittahypoltaktívszénis... Jóleszez...

Hát nem lesz. Az egész cuccli ragacsos, de nagyon. Ennek ellenére semennyire nem siklik a fogak között, komolyan, nulla. A szó szoros értelmében alig tudtam kirángatni a szűk fogközeim közül, és egy ponton már elkezdtem olyan alternatív megoldásokon gondolkozni, mint kivágom kisollóval onnan. Kész klausztrofóbia. Így ez a durva anyag teljesen ellehetetleníti a használatot, mert még ha be is erőszakolom a fogközökbe, szépen jobbra-balra huzigálni már nem tudom, kivitelezhetetlen. Így meg akkor hogy szedje ki, amit ki kéne?

De ha ez még nem lenne elég, ráadásként az egész szálasodik, mállik, foszlik. Huh, ez egy hatalmas no-go.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 10.

Emolliensek: Shellac

A sellak állati eredetű természetes gyanta, a lakktetű váladékából készítik. A műgyanták megjelenése előtt fontos, sokféle célra használt anyag volt. Alkoholban oldódik, elsősorban hajlakkokban, hajzselékben, körömlakkokban alkalmazzák.