Prokudent

Ár:   399 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   50 m   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anouk, Módosítva: 2015. március 4.

Kiszerelés:   50 m
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Prokudent fogselyem segít a baktériumok okozta lepedék és az ételmaradékok eltávolításában, és rendszeres használatával a fog- és fogínyproblémák megelőzhetőek.

Cosette

2019. április 5.

Az első fogselymem volt, de nem szerettem. Majdnem fel is adtam ezt az egész fogselymezést, de végül vettem másikat, ami sokkal jobb. A legnagyobb probléma ezzel az, hogy nem csúszik be rendesen a fogak közé, többször meg is vágtam magam emiatt, valamint nagyon foszlik. A nagy része még megvan itthon, de csak vészhelyzetben nyúlok hozzá, ha a bevált fogselymem elfogy vagy a koliban felejtem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 5.

Kremcica

2018. szeptember 28.

Borzasztó! Túl vastag, szálas, foszlós, úgy kellett kierőszakolni a fogam közül hogy ki tudjam szedni. Repült a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

Colormonkey

2018. március 28.

Nekem nem vált be. Túl vastag, kényelmetlen a használata. A viaszos azonban nagyon jó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

edina66286628

2017. március 12.

Csak egy vastag cérna, ami felsértette a fogínyem. A múltkor 1 napig küszködtem amíg kiszedtem a fogaim közt maradt foszlást. KUKA! 😫

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

Lisana

2016. november 19.

Nekem nincs bajom a vastagságával, de tényleg foszlik a szál. És ami a legrosszabb, utána ottmarad a fogaim között...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 19.

Jossie

2016. január 11.

Maximum ötször használtam mert nem volt itthon másféle, azóta ott árválkodik a fürdőszobaszekrényben... sajnos túl vastagnak bizonyult, és mikor sikerült beerőltetnem a fogközökbe, akkor elég sokszor vérzésbe torkollt a próbálkozás, pedig nincs fogínyproblémám, bár eléggé közel vannak egymáshoz a fogaim. És sajnos mivel nem viaszos, így még ez sem könnyíti meg az ember dolgát, és nálam elkezdett foszlani a szál is. Szörnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

CeCeDrake

2015. november 22.

Az előző fogselymem is Prokudent volt. Célnak megfelelt, mind vastagságban, mind máshogy, panaszom nem volt rá. De ez?! Annyira vastag, hogy nem tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

katacita

2015. május 8.

Nem igazán vagyok tájékozott fogselyem-téren, de az biztos, hogy ez nagyon vastag, és mivel nem viaszos, elég nehéz használni. Ha túl szorosan vannak a fogaid, ne ezt válaszd, mert könnyen kárt tehetsz magadban (nekem sikerült, ezalatt a vérző ínyre gondolok). A prokudenttől használtam már másikat (fehérítős talán), az teljesen jó volt és kényelmes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 8.

Illatanyagok: Linalool