Prokudent

Ár:   299 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 24.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fog- és szájápolók

Aktív szénnel a természetes fehérségért. A speciálisan kifejlesztett aktív szenes sörte megbízhatóan távolítja el a foglepedéket és az ételmaradványokat, és elősegíti a fogak természetes fehérségének megőrzését.

Floree

2019. március 27.

Tegnap ennek az ultrasoft változatát vásároltam, már kellett egy új. Elképesztően puhák a sörtéi (mondjuk én már egy ideje ilyen puha sörtéjű fogkefékkel mosok fogat), nagyon jó vele fogat mosni. :) És nem utolsósorban nagyon jól néz ki, egyedi. Máskor is keresni fogom ezt a terméket, mert lenyűgözött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

nandy.25

2018. szeptember 10.

Szuperjó, olcsó fogkefe. A feje elsőre kicsinek tűnt, de pár perc alatt megszokható, és így kényelmesen befér a hátsó fogakhoz is.A fekete design is nagyon tetszik :) Nekem az ultrasoft verzió van meg, ami annnnyira jó puha és nem bántja az ínyem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

hnikolett

2017. április 13.

Igazabol nem terveztem fogkefet venni, de megtetszett, hogy fekete😌 Elso fogmosasnal nagyon furcsa volt, ugyanis joval kisebb a feje mint az eddigi fogkefeimnek. Nagyon megvagyok vele elegedve, kisebb merete miatt "befer" mindenhova. Jol tisztit, nagyon puha:)

Up.: ahogy kezdett kicsit "elhasznalodni" (kb 1,5-2 honap) ugy egyre jobban kemenyedett meg, es elkezdett verezni az inyem minden fogmosasnal. Ma megvettem az ultrasoftot, meg nem probaltam, de lehet nem a fogkefe hibaja, a foginyverzesem, ugyhogy nem vonok le csillagot😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 13.