Prokudent

Ár:   399 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2013. augusztus 24.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fog- és szájápolók

HNReni

2019. április 24.

Az első használat során egyből kettévált és beakadt a fogamba. Egyetértek az előttem írtakkal túl vastag és szakad is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

MariaKov

2019. február 20.

Nincs jó véleményem róla. Minden használatnál szálakra bomlik és beakad a fogaim közé, sok esetben alig tudom kihúzni a fogaim közül. Többet ilyet nem veszek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 20.

Sipor

2019. január 16.

Egyszer vettem ilyet, aztán áttértem a fehér dobozosra (szintén Prokudent). Azóta évek óta azt a fehéret használom, azt bárkinek ajánlom.
Ez a zöld sokkal nehezebben megy be a fogak közé és gyakran vérzett tőle az ínyem. Sokkal, de sokkal keményebb, mint a fehér és vastagabb is. Van ennél jobb fogselyem...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

agee89

2018. december 11.

Ár-érték arányban megfelelő. Pozitívum: a használat utáni kellemes, mentholos utóíz. Negatívum: használat közben gyakran szálazódik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

dundicat

2018. június 28.

Csatlakoznom kell az előttem szólóhoz. Hát nekem nem jön be, nagyon vastag! Alig tudom bedugni a fogam közé. Én is spórolásból vettem meg, de nem érte meg :/ Egyetlen pozitívum, ami miatt 2* kap, hogy ha esetleg sikerül mégis bedugdosni a fogam közé, tényleg érezni a bizsergető mentát egy picit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

Bubus00

2018. április 6.

Igazából csak azért vettem meg, mert gondoltam kiprobálok egy olcsóbb fajtát, de sajnos nem igazán vállt be. Beakad a fogak közé ami nem túl kellemes és sokszor szét is jön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

Colormonkey

2018. március 28.

Nekem eddig ez a fogselyem vált be a legjobban. Pont megfelelő a vastagsága, nem szálazódik, nekem tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

kisenikoke

2018. február 20.

Nagyon szuper 😊 Pont mint a dragabb tarsai.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Nagyon szuper 😊 Pont mint a dragabb tarsai.

Peppertree

2017. március 23.

Azért vettem, mert olcsó volt. Nekem minden használatkor rostjaira esik, és be is akad, ami nagyon kellemetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

fairynorah

2016. december 15.

Könnyedén bemegy a fogközökbe,így elég jól tisztít, viszont előfordul,hogy szálazódik,ami elég idegesítő/kellemetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Emolliensek: Cera Alba / Cera Flava / Beeswax