Prokudent

Ár:   299 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabaCica92, Módosítva: 2013. május 12.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fog- és szájápolók

Yubiri

2018. október 9.

Bár nem szeretem a tiszta fehér fogkrémeket, - amiben nincs kék v. zöld géles csík - és ez olyan, de ettől függetlenül nagyon megkedveltem ez a fogkrémet, valóban hosszan tartó friss érzést biztosít. Remélem hosszabb távon is beválik. Újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 9.

babee28

2018. szeptember 21.

Nálunk az egész család ezt használja, nagyon kedvelem, mindig visszatérek hozzá..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Pampilla

2018. február 10.

Nagyon bevált,jól tisztít,egy ideje nem is veszek mást. És olcsó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 10.

Nagyon bevált,jól tisztít,egy ideje nem is veszek mást. És olcsó.

LittleSpark

2017. július 11.

Nagyon olcsó és nagyon jó! A gyógynövényeset használom. Kellemes az íze, nem csíp, jól habzik és tök jól tisztít. Párszor újravettem, szerintem max a többi fajtával is teszek majd egy-egy próbát de amit egy fogkrémnek tudnia kell az ennél megvan. Lekörözi az ezer forintos társait :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Fruzsi

2017. július 11.

Kellemes ízű fogkrém, jól tisztít, nem csíp, nem habzik túlságosan. Teszi a dolgát, szeretem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

bettina28

2017. július 9.

Nagyon egyszerű fogkrém, az íze nem a legjobb. Jobban szeretem a mentolos fogkrémeket. Nem venném újra annak ellenére hogy olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

Helene

2017. január 3.

Sok fogkrémet kipróbáltam, de ez lett a nagy kedvenc. Jól tisztít, és ami a lényeg, jó hatással van az érzékeny fogínyemre. Mióta ezt használom, nem fáj és nem vérzik a fogínyem, ami nagy szó. Ára is nagyon baráti, az összetevőjére se tudok rosszat mondani. Remélem hogy nem fogják kivonni a forgalomból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 3.

rtunde

2016. július 8.

Kellemes, nem túl erős ízű fogkrém. Nagyon jó. Felváltva használom a med ill. sensitiv társaival. Árban is verhetetlen, remélem soha nem szűnik meg a gyártása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 8.

asbothb

2016. július 6.

Csak ezt használom. Bármilyet kipróbáltam eddig, mindig visszatértem ehhez. Pár negatív élmény után, ami más, akár drágább fogkrémekkel ért, ez kimondottan hatékony és jóízű, és még mindig a legolcsóbb az összes közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

Zaynab

2016. január 2.

Szerintem is ez a zöld a legjobb, bár nem próbáltam az összes fajtát, de amiket kipróbáltam azok közül ez volt a legjobb.
Kellemes az íze, tehát nem savanyú, nem keserű, viszont nem is túl édes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 2.

Kellemes az íze, tehát nem savanyú, nem keserű, viszont nem is túl édes.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol, Glycerin, Urea