Promod

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, Módosítva: 2014. augusztus 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatjegyek: mandarin, grapefruit, rózsa, jázmin, gyöngyvirág

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

garam mazsola

2014. július 16.

Nem szoktam bízni a plázaboltok összetákolt parfümöcskéiben, de ezt nem tudtam ott hagyni, és nagyon kellemesen csalódtam. Igazi kedves, univerzális ápoltságillat, ami egész nap kitart. Rafinéria, na az nincs benne, viszont igazán kellemes, különösebb koncepció nélküli alapdarab farmeres pólós napokra. A nevet és a dizájnt nem értem, de nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 16.