Promod

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, Módosítva: 2014. augusztus 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatjegyek: cukrozott mangó, narancs, vanília, szantálfa

RitaSummer

2014. augusztus 22.

Valamelyik nap egész véletlenül tévedtem be a Promodba és akadtam rá az ottani parfümökre. Egy 15 ml-es kiszerelést vettem ami árban is elég kedvező 2000 Ft volt. A leírás alapján valami fejfájdítóan édes és egyszerű illatnak gondolnám de amikor megillatoztam egy nagyon régi parfümöm jutott eszembe amit ma már nem is lehet kapni pedig annyira különleges volt. Ez pedig a Mystery Australia :) Na ez pont arra hajaz :) Tetszik,szeretem, hétköznapokra tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 22.