Prouvé

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gica81, Módosítva: 2020. július 27.

Lelőhely:   tanácsadók

Fejjegyek: bergamott, füge, zöld mandarin, citrusok, körte

Szívjegyek: liliom, jázmin, kardamom, nárcisz

Alapjegyek: szantálfa, cédrus, olajfa, pézsma

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Gica81

2020. július 18.

Ebből a fás-virágos illatkompozícióból rajtam a virág illat dominál főként, ami finoman mérsékelhetően érezhető. Tartóssága is szuper, mint amiket eddig próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 18.

Illatanyagok: Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Geraniol, Citronellol, Citral, Isoeugenol