Provida Organics

Ár:   7200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nancika, Módosítva: 2016. szeptember 5.

Ásványi por, mely kiegyensúlyozza a bőr színeltéréseit, valamint friss arcszínt biztosít. Tökéletes bőrpír és sápadtság esetén. Gyengéden, mégis megbízhatóan fed az alapozó alatt. Vegán termék.

4 árnyalatban kapható: Caramel, Lavender, Pistachio, Peach

Színezékek: CI 77947 / Zinc Oxide, Iron Oxides, Ultramarines, Chromium Oxide Greens / CI 77288

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.