Puma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2012. augusztus 27.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: citrusos-aromás

Összetevők: ananász, grapefruit, bergamott, bambusz, görögdinnye, rózsafa, ámbra, szantálfa

Ár: 13000 , Eladó: SzalayM28
Állapot: 50/40, Helyszín: Győr , fizetés: Foxpost, posta, előre utalás

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

anita763

2020. augusztus 6.

Egy számomra nagyon kedves krémmániástól vettem, mert a páromat szerettem volna meglepni vele. Tesztelgette, fújkálgatta, azt mondta az illata jó, viszont 10 perc múlva már nem is érzett semmit. Valószínű azért, mert már nem mai darab és emiatt veszített az erejéből az illat, viszont az üveg nagyon ötletes, szép dísznek is. A mai napig - igaz már üresen, de - ott áll a vitrinben. Azért megkönyörülök rajta és adok neki 5*-ot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

sissy93

2012. augusztus 31.

A barátom használta régebben, neki nagyon bejött.
Gondoltam, meglepem eggyel Karácsonyra, ha kapható még.
Ha valaki tudja, hogy lehet-e még venni (ha igen, hol és mennyiért), lécci, megírná nekem?
Fontos lenne. Köszönöm.
(sissy93@citromail.hu)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 31.

A barátom használta régebben, neki nagyon bejött.
Gondoltam, meglepem eggyel Karácsonyra, ha kapható még.
Fontos lenne. Köszönöm.
(sissy93@citromail.hu)

bandita

2012. augusztus 27.

A párom fia, kiskamasz korától fogva rendszeresen vásárolta a zsebpénzéből, az üvegcséket soha nem dobta ki. Folyamatosan használta, télen-nyáron, buliba, sulis hétköznapokra.
Szilaj kiscsikók illata, friss, ellenállhatatlan. A szívemnek kedves fiatal fiú első ösztönös, tökéletes választása, és ez az illat már egybeforrt számomra az ő személyével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 27.