Puma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml, 30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: melindadd, Módosítva: 2012. május 14.

Kiszerelés:   20 ml, 30 ml, 50 ml és 75 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Isla

2021. június 27.

Istenem de imádtam... tiniként egyik kincsem volt. Az illata könnyed de sokoldalú. Az üvege egy csoda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 27.

CsinCsilla

2020. május 5.

Az illatánál már csak az üveg formáját imádtam jobban, ezt is körülbelül 12 éve használtam tiniként 😁 Nagyon menőnek tartottam az üvegét, de hamar megszűnt így nehéz volt beszerezni. Ennek is 5 csillag jár az emlékekért 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

Csipetke

2018. november 23.

Kb. 10 évvel ezelőtt használtam ezt a parfümöt. Valamelyik nap jutott eszembe, hogy nekem volt ilyen parfümöm is és, hogy lehet-e még kapni. Nagyon szerettem magamon ezt az illatot. Találtam is és megszaglásztam gondoltam felidézi majd a régi szép emlékeket fújtam is belőle a csuklómra. De nem az az illat jött vissza mint régen. Lehet az én ízlésem változott azóta, sőt biztos de valahogy nem jött vissza az a régi illat és az emlékek sem. Sajnáltam nagyon, hogy nem jött vissza már ez az élmény. Így nem vettem meg újra sajnos. A csillagokat a régi tapasztalataimra és használatára adom csak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

knoemi

2016. december 11.

10 évvel ezelőtt ismerkedtem meg az illattal. Akkoriban nagyon tetszett, de valamiért sosem használtam, Az év elején azonban megláttam valamelyik drogériában és megvettem. Szomorúan tapasztaltam, hogy már nem ugyanaz az illat, ami régen elvarázsolt. Tartósságra jó, de rajtam egy idő után annyira érzik a grapefruit kesernyés illata, hogy nem bírom elviselni. :( Ezt leszámítva jó kis parfüm, csak nem nekem....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 11.

boni04

2016. február 22.

A kedvenc parfümöm, gimis koromban kaptam az első üveggel, és azóta is a polcomon van ez az illat. Sajnos az utóbbi években egyre nehezebb hozzájutni, úgyhogy be kell tárazni ha van rá lehetőség :) Nekem ez a "minden rendben lesz" illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 22.

Lory

2014. szeptember 29.

Jó pár évvel ezelőtt amikor csak úgy kutyafuttában akartam vásárolni parfümöt,beszaladtam a Dm-be és erre esett a választásom,valószínűleg inkább az ötletes és érdekes üvege miatt.Maga az illat egy felejthető,alig érezhető,minden karakterességet nélkülöző virágos-gyümölcsös kreálmány.Sem akkor sem most nem az én világom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

Lisien

2014. szeptember 4.

Kellemes fiatalos illat. Régen elhasználtam belőle egy üveggel, de nem hagyott bennem mély nyomot. Átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

nyarigabi

2014. július 21.

Édes-gyümis semmiség egy nagyon eredeti üvegben. Többféle Puma parfümöt vettem egyetemista éveim elején, mert csak ezekre futotta, de elég jellegtelenek szerintem. Aztán rászoktam, hogy megfontoltabban, hosszabb tesztelés után vásároljak (persze nem mindig sikerül)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 21.

Ágic@

2014. március 18.

Jajj, egyszerűen imádom ezt az illatot!! Elég tartós, az üveg tervezése is nagyon kreatív és jópofa :) Bárcsak egy kicsivel olcsóbb lenne!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

barkuska

2014. február 19.

A kedvencem volt eddig (amíg nem találkoztam a Prada Candyvel..:D), nagyon sajnálom, hogy nem egyszerű hozzájutni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.