Puma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2017. augusztus 22.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Összetétel: yuzu, piros bogyók, jázmin, lótuszvirág, musk, szantálfa, mandulafa, ámbra, citrusfélék, rózsa, vanília, erdei gyümölcsök, bazsarózsa, mandrain, pézsma

Puma Flowing free woman virágos illatok közé sorolható. Citrus, jázmin, rózsa, lótusz, vanília aromákat tartalmaz. Puma Flowing free woman az energikus, dinamikus, modern hölgyek számára.

bernadettu

2020. szeptember 2.

Imádtam ezt az illatot, rajtam olyan 3-4 órán tartós volt, friss, élénkítő, friss illat, kár, hogy már nem kapható

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

wikke

2013. február 14.

nagyon kellemes, friss illat.. 3 éve, nyáron volt a mindenem. még megvan az üveg és ahogy megszagolom, a sok emlék is előtör..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

cincike

2012. december 29.

A "nehezebb" télen használt parfümjeim mellet jó 1 kis enegrikus illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 29.

A "nehezebb" télen használt parfümjeim mellet jó 1 kis enegrikus illat.

minaya

2012. szeptember 16.

Nagyon gyümölcsös, friss illat. Kiérződik belőle a fekete ribizli, és a savanykás, bogyós gyümölcsök illata. A tartóssága nem túl jó, és szerencsére nem érezhető méterekről, ha valaki ezzel fújta be magát.
Az alap Flowing illatra semennyire sem hasonlít.
Egyszer akciósan vettem, és tetszett, de többször nem venném meg, mivel inkább a virágos, mély illatokat kedvelem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 16.

Az alap Flowing illatra semennyire sem hasonlít.