Puma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 2 800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2012. augusztus 27.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 2 800 Ft

Illatcsalád: aromás-friss-fás-fűszeres

Összetevők: mandarin, citrom, galbanum, szantálfa, vanília

Ár: 2 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

flora.hegymegi

2014. augusztus 15.

Szeretem Rajta. Viszont nem kell sok belőle, mert elég fűszeres, de ugyanakkor csábító illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

terke29

2012. szeptember 2.

Férjem kedvenc illata.Mindíg újraveszi,szereti nagyon.Én már ezzel ismertem meg,így nekem ez az illat Őt jelenti.Friss,fás jellegű-szerintem-picit gyümölcsös is.Nálunk,a sok egyéb drágább,és olcsóbb illat mellett állandó szereplő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 2.