Puma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2012. augusztus 27.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: aromás

Összetevők: grapefruit, menta, sárgadinnye, fodormenta, mandarin, zöldalma, rozmaring, kakukkfű, labdanum, fás jegyek, ámbra, spanyol bodorrózsa, birsalma, narancs, gyapot

viki0428

2017. szeptember 3.

A kedvenc férfi parfümöm, annyira finom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

A kedvenc férfi parfümöm, annyira finom! :)

Szaszmancs

2013. január 26.

Hihetetlenül odavagyok ezért az illatért,a párom bőrével olyan egyveleget alkot,amiért meg lehet őrülni. Főleg a leszáradását szeretem. Nagyon tartósnak bizonyult egyébként és annyira nem is drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

Oraculum

2012. október 28.

Karakteres, férfias sportos, de sexy-s illat, imádoma a páromon, Én a női felével is kitűnően elégedett vagyok. Még este is érzem rajta :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 28.