Puma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2016. május 29.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-citrusos-aromás-fás-pézsma

Összetevők: zöldtea, grapefruit, jázmin, szantálfa

2007-ben az illat megújult, mely ezentúl Purple néven fut. A csomagolása is lilás árnyalatú lett a megújulás után. Itt-ott még ez a változat is kapható!

🐾🐈Keresem!!! Puma Woman EDT
Ár: megegyezés szerint , Eladó: anna2020maria
Állapot: üvegében, (minta)..., Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: banki utalás, posta, egyéb

kissagi19

2019. június 25.

De szerettem! Érettségi évében kaptam, majd újravettem, 2 üveggel el is használtam. Mennyi szép emlék! 2003-ban ez volt a signature illatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 25.

Iminbeauty

2019. június 25.

Az egyik legcsodásabb illat. Friss citrusos illatjegyek, nem túl erős, nem túl fanyar. A gimis évek legjobbja. Szerintem havi szinten fogyasztottam belőle....bárcsak visszahoznák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

pacsirta17

2017. május 8.

Szerintem a legjobb Puma illat volt....
Gimnazista éveim alatt több üveggel is elhasználtam belőle,még anyukám is nagyon szerette.
Bárcsak visszahoznák.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

Szerintem a legjobb Puma illat volt....
Bárcsak visszahoznák.....

chiba

2016. május 31.

Imádtam ezt az illatot!Citrusos-teás illat nagyon jó volt!Ha szabad ilyet mondani a Puma legjobb illata:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 31.

bobekecske

2016. május 28.

Nagyon szerettem, gimis éveim során elfogyasztottam belőle egy üveggel, máig fel tudom idézni az illatát. Abszolút a 2000-es évek aquás Davidoff Cool Water/ Kenzo L'Eau Par Kenzo / Mexx Woman (ezüst) vonala, mai napig kedvelem ezeket a tiszta-pézsmás illatokat, még ha már nem is igazán ez a vonal dominál a mostani választottjaimban.
Friss, citrusos-pézsmás illat, az ananászt nem éreztem ki de utólag visszagondolva lehet az adta a pici édes jellegét, aminek köszönhetően nem lett túl citrusos-keserű rajtam.
Meglepően tartósak voltak ezek az illatok, főleg az illatcsaládjukhoz képest.
Nagyon örülnék, ha rálelnék valahol. Az új Purple verzió egészen más, sokkal édesebb, nekem majdhogynem felismerhetetlen benne az eredeti illat. Nem elviselhetetlen, de sajnos egyáltalán nem barátom, így ismeretlenül nem javasolnám senkinek, aki a régi illatot kutatja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 28.

Meglepően tartósak voltak ezek az illatok, főleg az illatcsaládjukhoz képest.

Ano

2015. november 18.

Tinikorom kedvenc parfüme, középiskolás éveim végigkísérője. Igazi tiszta gyöngyvirágos illat, Imádtam. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

blessed

2015. augusztus 6.

…mit nem adnék, ha csak még egyszer beleszagolhatnék ebbe a parfümbe vagy egy cseppet magamra fújhatnék..!!

Nekem ez volt A PARFÜM, az első igazibb a középiskolai évek elején. Első szerelem, első randi, első igazi buli. Emlékszem, amikor bevezették mintát osztogattak belőle az egyik budapesti diszkó húsvéti buliján, utána vettem meg. Sokáig őrizgettem még a kiürült üvegcsét, nekem is hiányzik.
Méltatlanul rövid ideig volt forgalomban. :( Sok Puma-t kipróbáltam még utána, mert azt hittem az én márkám, de a közelébe se értek.
Az összes csillagot neki adom és itt van még egy * amiért évek után is fent van Krémmánián és ide jöhettem egy kicsit nosztalgiázni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

audreycoca

2015. április 25.

Nosztalgiázok. Annyira szerettem, és annyira szerette rajtam mindenki. Ő volt a nyári illatom éveken keresztül. Annyian megdícsérték rajtam ( férfiak- nők vegyesen). Imádtam és mióta megszünt azóta sem találom az igazi nyári illatom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 25.

Mackólány

2013. június 3.

Igazi friss illat :) Volt... :( mert ugye már sehol sem lehet találni sajna..... pedig szívesen újra vettem volna, de végül is annyi kedvenc parfümöm van, majd más jön akkor szóba :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

lunagraves

2013. május 28.

Imádtam, és nagyon hiányzik :S A középiskolás éveim elején használtam és azóta sem láttam :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.