Pupa

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,4 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: _-Mia-_, az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2015. augusztus 25.

Kiszerelés:   2,4 ml
Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

2013-as limitált kollekció része: retro, 50'-es évek, pasztell árnyalatok.

szeliger

2013. november 10.

Springseen33 ajánlotta, én meg nosza meg is vettem egy 306-os árnyalatot a nagy kiárusításban és milyen jól tettem! Ez egy kis csoda, made in Italy. A retro hangulatú halványrózsaszín tokban egy kicsit édeskés, de kellemes illatú rúzs húzódik meg. Nagyon könnyen felvihető, egyenletesen oszlik, szép vizes hatású a végeredmény. Nem egy nagyon tartós darab, 1-2 óra alatt lekopik, de nagyon könnyű pótolni, akár tükör nélkül is bevállalható. Picit ragad, szélben nem olyan kényelmes, a hajszálakat magához tapaszthatja. Plusz pont jár azért, mert nagyon jól hidratál. Ez egy kiváló ár-érték arányú kis csecsebecse, én is megadom az öt csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 10.

_-Mia-_

2013. október 22.

Akciósan vettem a piros árnyalatot, nekem nagyon bejött. Se csillám, se gyöngyház hál'Istennek, csak kellemes komfortos ápolás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 22.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A gapot kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevő egyik gyártója szerint a gyapot kivonata védi a bőrt, támogatja annak barrier funkcióját és még enyhe antibakteriálisa hatása is van, ezeken kívűl vitamin tartalmú készítményekben szolubilizáló szerepet is betölthet.