Pupa

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   6,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2016. szeptember 1.

Kiszerelés:   6,5 ml
Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

Balzsamos hatású szájfény, személyre szabott szín

Exkluzív formula, mely egyetlen termékben egyesíti a tápláló olaj kellemes érzését a szájfény extrafényes csillogásával. Könnyű, puha és nagyon krémes textúra különleges pigmentekkel, melyek az ajkak pH-értéke szerint emelik ki azok természetes színét, az egyedi és “személyre szabott hatás” érdekében.

3 árnyalatban kapható: 01 Petal Coral002 Pink Beauty és 003 Glam Red

Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabénmentes.

zsonody

2016. október 5.

A leárazáskor 2 árnyalatban is beszereztem (Pink Beauty és Glam Red). Ahhoz képest, hogy szájfényről van szó, meglepően jól pigmentált mindkettő és a tartósság is kiemelkedő szájfény kategóriában. Nem ragad és a hidratált ajkak érzetét nyújtja, bár néhány óra után viszont ... hmm... nem mondanám, hogy "megszárad", de kétségtelenül eltűnik a hidratált érzés, és szárazabbnak érzem a szám, mint más szájfényeknél, bár ez sem a nagyon zavaró szárazság, de azért feltűnt. Mindemellett nyáron rengeteget használtam őket, és még most is szívesen nyúlok értük az őszi, borongósabb időben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

szeliger

2016. augusztus 23.

003 Glam Red árnyalatban. Szemeztem én már ezzel a szájfénnyel tavasszal is, csak akkor valahogy mégis más került a kosárba. Most viszont a féláras kiárusításnál nem volt kérdés, hogy beszerzem.
A papírdoboz elegantos kis fémes hatású tokot rejt, az összkép nagyon tetszetős. A praktikum azonban feláldoztatott a külcsín oltárán, merthogy így nem látszik, hogy mennyi van még benne, én pedig szeretem tudni, hogy hogyan állunk. Az üzletben majdnem sikítófrászt kaptam, amikor a pénztáros kislány elkezdte kibontani és kitekerni a szájfényt, szegényre szinte rákiáltottam, hogy ne tegye. Állítólag nekik elllenőrizni kell, hogy az applikátorral minden rendben van-e. (Már miért ne lenne rendben?) Nos az enyém rendben van, szokásos szivacsos vég. A szájra könnyen felvihető, szépen elkenegethető, rajtam fuksziába hajló, jól pigmentált színt mutat. Nagyon szép fénye van, gyönyörű a színe és igen jól hidratál. Az idő múlásával az olajos komponens szép lassan beszívódik, a fényessége valamelyest csökken, de a szín szép egyenletes marad. Evést-ivást nemigen bírja, de ezzel nem okozott nagy meglepetést.
Nagy örömmel használom és erősen gondolkozom, hogy a korallos színben is beújítom, amíg még kapható. Simán high-end minőség külsőre, belsőre, töredékáron, imádom. Ötös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Emolliensek: Hydrogenated Polydecene, Isononyl Isononanoate, Caprylic / Capric Triglyceride, Ethylhexyl Palmitate
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Parfum / Fragrance