Pupa

Ár:   4890 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malvada, Módosítva: 2017. december 12.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

2016-os tavaszi limitált kiadás

Highlighter gyöngyök. Az extrafinom értékes gyöngyökkel dúsított könnyű és selymes textúra kiemeli az arc magas pontjait a szétszórt fényhatás érdekében. Az arany és a bronz kifinomult árnyalatainak találkozásából született. Kifinomult és lágy virágillata garantálja a kellemes érzést használata közben.

malvada

2018. május 4.

Nekem nem jött be túlságosan. Alig látszik, se íze, se bűze, akarom mondani se színe, se fénye. Bűze mondjuk van, mert elég erős virágillatot kreáltak bele, ami szerintem túlzás, de ez az egyetlen, ami legalább említésre méltó. Annak ajánlom, aki szereti a nagyonnagyonnagyon szolid fényt, vagy nagyon világos a bőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 4.