Pupa

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. szeptember 10.

Kiszerelés:   1,1 g
Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Puha, selymes és kényelmes textúrájú szemceruza.

• Jól kenhető, könnyen felvihető és árnyékolható.
  • Lágy textúrájának köszönhetően kajal szemceruzaként használva intenzív és elbűvölő tekintetet hoz létre.
  • A telt és határozott szín érdekében már az első vonal meghúzása után is jól látható.

60 színárnyalatban és matt, gyöngyházfényű és fémes finisben kapható.

Kamea

2019. szeptember 24.

2019. 09. 24. Update: Jöttem megnézni, hogy hányast adtam neki és épp azon vacilálok, hogy a 3-ast lepontozzam-e 2-esre, mert azért az nem állapot, hogy ötször kell átkennem a szememet vele és még utána is alig látszik valami, ami pedig látszik, az azonnal le is kopik.

2019. 09. 09. Hát nem tudom. Az első Pupa termékem, és őszintén szólva, sokkal többet vártam tőle. Egy lila színt vásároltam meg. Az igaz, hogy aránylag krémes állagú, így könnyű felvinni, és dolgozni vele, de a tartósságával nem vagyok elégedett. Délelőtt már igazítanom kellett rajta, korrigálni a kopásokat. Könnyen maszatolódik is, és reggel többször át kellett húznom a szememet, hogy a kellő pigmentáltságot kapjam. Szerintem, ennél még az essence szemceruzák is többet tudnak, Pupa ide, vagy oda. Tőlem csak egy hármaska.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Ingrido

2019. június 28.

Sajnos én nem látom a színárnyalat beazonosító adatot a ceruzáimon, szóval van egy sötétbarna, meg egy zöld. Az én szemeimet kicsit irritálják, ha vízvonalra kenem őket. Kicsit maszatolódik. Még egy hátrány: a kupakot nem tudom ráilleszteni a ceruza "vak" végére, amikor éppen rajzolok vele, mindig külön kell letenni a kupakot. A színe nagyon szép, elég tartós is, de fentiek miatt nem vagyok elégedett, nem kényelmes viselni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 28.

Harcica

2019. május 20.

Sötétbarna árnyalatot használok. A szín és állag sose volt probléma, de egyszerűen sosem tudom rendesen kihegyezni. Kétszer vettem ilyet, mindig vagy eltört vagy szálas maradt a ceruza betét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

kicsidiocska

2018. június 26.

A sötétbarna színt használom belőle, én elégedett vagyok vele. Szép, natúr árnyalat, elég tartós is. Ha reggel felkenem akkor a nap végére kicsit a széleknél elmaszatolódik, de máshol jól tart. Bár én általában teszek fölé még egy kis szemhéjpúdert, az biztosan fixál rajta. Nekem kellően puha, nem nehéz vele vonalat húzni. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Amadea

2017. december 12.

Egy sima barnát (mert ezt használom) vettem meg még a nyári leárazásban, bár nagyon csábítottak a zöldek, lilák és kékek. Nem rossz termék, de a lágy textúrával azért vitatkoznék (a Bourjois az, vagy kicsit magasabb kategóriában a Zoeva, oh, az egy álom), inkább szimpla ceruza keménységű. Nem kenődik annyira, mint pl. egy Essence, de egy idő után (6 óra múlva biztosan) kicsit elfoltosodik - emiatt nagyon örülök, hogy akciósan vettem meg és hogy nem táraztam be egy rakás színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

Nixe

2017. október 13.

Akciósan vettem, egyből 3 színt. Vettem egy csillámos sötétkéket, kicsit kemény a hegye, nehéz felrajzolni a vonalkámat. A másik két szín (aranybarna és aranyzöld), viszont olyannyira puha, hogy csak akkor tudom kifaragni a ceruzát, hogyha fagyasztóba teszem pár percre, így a bél megfagy és gyorsan kihegyezem. A puha bélűek természetesen gyorsan fogynak. :)

A színek szépek, de egyik sem újravásárlós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

A színek szépek, de egyik sem újravásárlós.

Messy2214

2017. július 1.

Nekem a 330-as metál csillámos lila van meg. Én rakok alá szemhéjalapot mert anélkül tényleg megkopik csúnyán a nap végére,de azzal viszont szépen megamarad. Nagyon puha texturája van amitől egy álom a felkenése. Húzok két három vonalat és készen is vagyok,kell egymásra a két réteg mert úgy jön ki igazán a színe. Sajnos egyenlőre csak ez az egy van meg mert nem igazán járok pupa bolt felé,de ha a közelében leszel veszek még.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

orsipanka

2017. június 21.

Vízvonalra keresek kék szemceruzát, ami estig kitart. Eddig egy 100 Ft-ért vásárolt noname szemceruzát használtam, ami tökéletes volt, csak 7-8 év napi használat mellett elfogyott.
Sikerült egy héttel az akció előtt megvennem teljes áron. Befogja a vízvonalat, meg egyszerre a szempillákat is, hamar lekopik és nagyon gyorsan fogy. Nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.

gioia

2017. június 16.

Jaj, olyan csodálatos színekben vannak! Nekem egy fényes aranyoszöld árnyalat van, ami a zöldeskék szemeimet irtóra fel tudja dobni alsó szempillatőbe eldolgozva. Viszonylag tartós is és nem irritálja a szemeimet. A csillámok miatt picit macerás a lemosása, de így jár az, aki szereti a csillogást ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

Adru91

2017. június 8.

Rengeteg szín közül lehet választani, a 332-es lilát és a 446-os kéket vettem meg. Nem tartós, kenődik, emiatt vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.