Pupa

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bellz95, az összetevőket feltöltötte: magichand, Módosítva: 2016. július 25.

Kiszerelés:   2,7 ml
Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Tökéletes szemöldök formázás - Extrém tartós formula - Vízálló - Parabén mentes.

5 árnyalatban kapható

Vivus94

2019. május 30.

Rengeteg ideig elég, a saját ecsete nem a legmegfelelőbb és kellett egy kis idő mire a tökéletes ecsetet megtaláltam hozzá, de lényegében nagyon szeretem a terméket. Szép természetes hatást lehet vele elérni, és ami a legfőbb oka az érzéseimnek vele kapcsolatban: baromi tartós! Eddig akármivel próbálkoztam, nap közepére a fél szemöldököm hiányzott, viszont ezzel az esti fürdésig gond nélkül elvagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

CandyAndi

2019. március 27.

Nekem, a középbarna/szőkített hajamhoz a legvilágosabb szín tűnt a legmegfelelőbbnek. Milyen igazam volt, tökéletes passzol, nagyon természetes a végeredmény. Először megijedtem a kommentektől, miszerint beszárad egy idő után, de írtátok többen is, hogy melegítéssel újra használható állapotba kerül, remélem sikerrel járok én is, ha bekövetkezne ez az eset. :D Mert nem volt olcsó, de úgy tűnik megéri az árát. Eddig a Trend It Up szemöldökceruzáját használtam, szintén az elérhető legvilágosabb árnyalatban, de még így is sötétnek tűnt, nem volt annyira természetes a végeredmény, mint ezzel a Pupa termékkel. Első pomádé állagú sminkcuccom, de szerencsére gyorsan ráéreztem hogyan lehet a legszebben felvinni. Remélem még sokáig fogom tudni használni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Eszterke9

2019. január 24.

Én esküszöm nem tudom, hogyan viszik fel mások...én próbáltam konkrétan 4féle ecsettel, és egyikkel sem működött. Nem mondom, hogy lehetetlen küldetés, de nekem annyi időt vett el reggelente, mint amúgy az egész sminkelés összességében.
Olyan távol van a gél állagtól, mint Makó Jeruzsálemtől. Kőkemény. Olyan volt mintha egy félig megkeményedett gyantát próbálnék felműteni a szemöldökömre.
Pedig nagy reményt fűztem hozzá.... :( sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Pedig nagy reményt fűztem hozzá.... :( sajnálom.

Nena

2019. január 17.

A márka tekergetős szemöldökceruzáját is szerettem, de ez még ahhoz képest is álom. A megrajzolt vonal nem kenődik, maszatolódik, fakul. Külön öröm, hogy nem csak rajzolni lehet vele, hanem mivel kicsit viaszos, a szálakat is a helyén tartja. A színválaszték nekem furcsa, mert (természetesen) sötétbarna hajamhoz a legvilágosabb árnyalatot vettem meg és ugyan kicsit féltem, de nem lőttem mellé, nagyon természetes a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

mandie

2019. január 13.

Tuti kis cucc, egy dolog miatt 4* - kicsit gyorsan beszárad ahhoz képest, hogy milyen mennyiség. Mivel egy kis melengetés után használhatóvá válik, valószínuleg újravevos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

Hatshepsut

2019. január 4.

Tartós, szépen egységesen fed és örökké elég lesz! nagyon kevés kell belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Tartós, szépen egységesen fed és örökké elég lesz! nagyon kevés kell belőle!

zfruzsi

2018. december 20.

Ez volt az első szemöldök pomádé, amit kipróbáltam és nagyon szerettem is. Aztán vettem egy másikat, ami rávilágított arra, hogy ezt még inkább szeretem, úgyhogy újra fogom venni, mert mostanra sajnos beszáradt. (Nem sminkelek minden nap és már rég vettem.) Viszont a színnel most nem hallgatok az eladóra (akiket amúgy imádok, mert a legkedvesebbek szerintem a Pupások), mert a 001 túl hamvas és világos volt nekem így utólag jól kielemezve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 20.

anitaa17

2018. október 24.

Évekig tartó Alverde szemöldökceruza után vettem őt, bár pár éve próbálkoztam egy Nyxes szemöldökporral is, de azt utáltam. A szőke hajamhoz a legvilágosabb színt választottam, ami a tégelyből eléggé sötétnek tűnt, de végülis nem az, felkenve nincs nagy kontraszt. Az állaga első ránézésre megijesztett, szinte fel kell kapargatni az ecsettel (megvettem a hozzá való Pupás ecsetet is, ez jobb mint amit alapból adtak hozzá), bár valószínű annak köszönheti a tartósságát, hogy ennyire sűrű. A legelső használatkor nem voltam benne biztos, hogy szeretni fogom, mert tény, hogy nem 10 mp felvinni, viszont szépen el lehet dolgozni és egy természetes hatású, nap végéig tartó eredményt lehet vele elérni. Kicsit macerésabb, mint a ceruza, viszont megéri szerintem. Egy szemöldökfésűvel ajánlott szerintem átfésülni, hogy egyenletesebb legyen a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

1cukor

2018. június 26.

Előtte a NYX pomade-ját használtam, azt is nagyon szerettem.
Nagyon szeretem ezt a terméket is.
Plusz pont, hogy ezzel én sokkal könnyebben is tudok dolgozni, mint a NYX-es termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Előtte a NYX pomade-ját használtam, azt is nagyon szerettem.
Nagyon szeretem ezt a terméket is.

agoca

2018. június 6.

Nagyon jó kis termék, szerintem a kefeje is használható. Tartós, nem jön le csak ha azt akarom. Nagyon lassan fogy. Árnyalatban nincs nagy választék, nekem pl túl sötét, de ha egy kis szemöldök fésűvel átfésülöm, akkor tökéletes lesz a végeredmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 6.

Emolliensek: Isododecane, Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Synthetic Wax, Isopropyl Titanium Triisostearate
Emulgeálószerek: Isopropyl Titanium Triisostearate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.