Pupa

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cicafun, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 24.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Tökéletes választás azoknak, akik gazdag és lágy textúrájú termékekkel szeretik lemosni a sminket. Gyorsan eltávolít minden sminkmaradványt, még a legintezívebbet is, az arcról és a szemről. Hatékonyan távolítja el a szennyeződéseket. Az aktív hidratálóknak és a mandulaolajnak köszönhetően kíméletesen és maximális komfortérzetet biztosítva fejti ki hatását.

• Alacsony allergia kockázat
  • Szemészetileg tesztelt
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt
  • Parabén mentes

sztinke

2017. szeptember 28.

Általában micellás vizet használok, ami elég is, mert ritkán festem erősen magam (csak bb krém, tus és szempillaspirál, egyik sem vízálló), de azért korábban használtam arctisztító tejeket is, és mivel most épp szárazabb a bőröm, gondoltam egy próbát megér. Kis kiszerelésben vettem, akciós áron. Így teljesen jó választás volt. Meg is lepődtem, mert könnyebben és alaposabban leszedi a sminkem, mint a micellás víz, pedig igazából azzal sem volt bajom sosem, legfeljebb törölgettem kicsit a szemeimet.
Egyáltalán nem csíp és nem is szárít tovább a bőrömön, bár akármivel mosom le a sminkem, utána mindig arcot mosok egyéb lemosóval is.
Szóval elégedett vagyok vele, bár nem biztos, hogy újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Szóval elégedett vagyok vele, bár nem biztos, hogy újravenném.

Antioxidánsok: Haematococcus Pluvialis (Algae) Extract
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A Haematococcus Pluvialis nevű édesvízi algaféle kivonata, mely nagy arányban tartalmaz erős antioxidáns hatású asztaxantint.