Pupa

Ár:   2580 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fagas, Módosítva: 2015. január 26.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

Mély színhatású ajakrúzs, korlátlan ragyogással.

40 árnyalatban kapható

2.500.- Pupa Csomi
Ár: 2.500.- Ft , Eladó: Gigike
Állapot: 1x próbáltak., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Bp vagy Foxpost.
Ár: 1999 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

mSzandika

2020. augusztus 12.

Nagyon szeretem ezt a rúzst, nem szárítja ki az ajkam, szép színe van, szerintem jól áll rajtam, és viszonylag tartós. A csomagolása nagyon masszív. Nagyon jó áron szereztem be, ennek is hihetetlenül örülök, mert már régen szerettem volna valamit a pupa termékei közül kipróbálni :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

browning

2020. január 25.

A 415 és a 309-es sötét árnyalatokat szereztem meg. A színek gyönyörűek, ahhoz képest, hogy krémes rúzsok, alig kopnak. Kellemes viselet, sokan dicsérték is már rajtam. Az ajkakat sem szárítja. Nagyon szeretem (azt hiszem a legtöbb pupa rúzst, ami nem folyékony :) )

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 25.

0bikbik0

2019. augusztus 20.

404 Pink Cocktail árnyalatom van elsőre. Nagyon szép, élénk, vidám, nyári szin.
Esztétikus a csomagolása, könnyű használni.
Nem extrémen tartós, ajakceruzával ez fokozható, igy hétköznapokra még épp megfelel nekem. Nem szárit, nem húzódik alatt a bőröm.
Most akciós, szerintem lesz még pár árnyalat, amit bevállalok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

404 Pink Cocktail árnyalatom van elsőre. Nagyon szép, élénk, vidám, nyári szin.
Esztétikus a csomagolása, könnyű használni.
Most akciós, szerintem lesz még pár árnyalat, amit bevállalok.

Sparklingdiamond

2019. augusztus 13.

Szép színek, tartóssága hagy némi kivetnivalót maga után,de még tesztelgetem.409es árnyalat van meg,picit sötétebb barnás, rózsaszínes, de inkább barnás árnyalat.Arra viszont rájöttem,hogy nem szabad alá sok hidratálót tenni,mert az üzletben a színe is más volt, mint nagyobb hidratálás után...és elcsúszkál akkor valóban!
Nagyon szeretem a Pupa termékeit, színvonalasak , nagyon megérik az árukat és tudnak annyit mondjuk mint egy Mac...A Bobbi igaz árban is több és nekem az az etalon de mégis amekkora hype van a Mac körül ami azért nem teljesen úgy van ahogy..a Pupa simán lekörözi🙂😅Még így is megéri az árát!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

dunaimano

2019. július 28.

Az egyik kedvenc rúzsom lett. :) Az eladó hölgy segített színt választani, és egy nagyon univerzális rúzsom lett, amit ennek megfelelően elég gyakran hordok is. Viszonylag tartós, kaja után azért szeretem csekkolni és újrakenni, de nem mindig van rá szükség. Nem szárít, kényelmes viselet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

Csobanka

2019. január 18.

Kellemes viselet. A tartóssága közepes, ami nem matt terméknél már jó számomra. 106-os árnyalatban van meg, ez egy picit terrakottás szín, kicsit hasonló a természetes ajkaimhoz csak mégis szebb. Hétköznapokra ideális, főleg akciósan ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

mokkalany

2018. július 29.

Frissítem az egész véleményemet: szinte teljesen lecseréltem a rúzskollekciómat erre a típusra, holott rengeteg márkát kipróbáltam, például Mac rúzsaim is voltak/vannak. Valahogy szinte mindig ezekért nyúlok, ezeket tartom a táskámban, és tartalékba is mindig kell lenniük itthon. Nekem nem szárítják a számat, olyannyira nem, hogy a diszkrét nude 110-est ajakbalzsamként is használom. Enyhén fényes, inkább szaténos, nekem elég tartós, de hát ezt az árnyalatot bármikor bárhol fel lehet dobni. Emellett nagy kedvencem a 106-os, ami egy kicsit pirosas beütésű nude, valamint a 408-as rózsaszínes-korallos nude. Van még egy feltűnő piros árnyalatom (314), és egy rózsaszínes nude a matt szériából (012), de a mattok közül hiányolok egy olyan melegebb-pirosas nude-ot, mint a 106-os. Mindig dicsérik a sminkjeimet, külön a rúzsokat is, ezért állíthatom, hogy nemcsak viselni kellemes élmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 29.

Szotymoty

2018. június 2.

Sziasztok! Nekem nagyon tetszett a színe, segítőkészek voltak az eladók, de mégsem az igazi. Nem mintha nagyon maszatolodna, de nem tartós, nagyon szárítja a szám és emiatt biztos nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

domcsismiracle

2018. április 3.

303-as árnyalat van meg, gyönyörű piros, kell hozzá egy kis önbizalom, hogy viseljék... Nagyon kellemes viselni, nem szárította az ajkaimat, bár talán picit lehetne tartósabb is, de egyébként ez még nálam belefér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

svivko

2018. március 27.

A legsötétebb 309-es árnyalatot vettem meg őszre. Sajnos nem lett a kedvencem, mert túl krémes egy ilyen sötét árnyalathoz. Magasfényű, alapból nem foltos, de mindenre átmászott evés-iváskor, így egyenetlenül kopott, és mivel feloldotta az ajakceruzát azt is vitte magával.
A kialakítása egyébként tetszett. Nude árnyalatban lehet adnék neki még 1 esélyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

Emolliensek: Hydrogenated Polyisobutene, Octyldecanol, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrogenated Poly (C6-14 Olefin), Synthetic Wax
Emulgeálószerek: PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.