Pupa

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fagas, Módosítva: 2022. március 24.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

Bársonyos és rendkívül érzéki, szinte siklik az ajkakon anélkül, hogy elnehezítené vagy kiszárítaná őket, váratlan, az időnek ellenálló komfortérzettel.

20 árnyalatban kapható

Pupa I'm Ajakrúzs, rúzscsomag
Ár: 4000 , Eladó: Zsedit
Állapot: Próbált, Helyszín: Hódmezővásárhely, fizetés: Személyes/posta/foxpost/packeta
Pupa Starlight Ajakrúzs
Ár: 1500 , Eladó: Abidel
Állapot: 1x próbált , Helyszín: --, fizetés: Packeta, foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

annama

2023. március 4.

A 111-es árnyalatról tudok beszámolni, sötét mályva színűnek látszik a rúzs, de a számon inkább egy narancs-vörösbe nyúló, rózsaszínes tónus dominál. Szeretem ezt a szint, hétköznapokon mindig ezt preferálom. Nagyon masszív, jól kenhető rúzs, ceruza és ecset nélkül is szépen fel lehet vinni, és egész tartós -az árral arányosan. (Összehasonlításként az essence rúzsomnál jóval tartósabb, de nem bír annyit, mint a Tom Ford vagy Lisa Eldridge velvet rúzsa, viszont ez utóbbi, drágább termékekkel ellentétben nem is kell hozzá ecset, ami plusz pont.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. március 4.

Hortenzis

2022. augusztus 15.

Szuper színek és nagyon jó minőség! A Pupa üzletekben mindig nagyon segítőkészek a tökéletes szín megtalálásában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 15.

Queen16

2022. május 10.

Szülinapomra kaptam egy vàlogatott csomagban, a 224-es àrnyalatban ami egy nagyon dögös piros àrnyalat, a csomagolàsàt imàdom letisztult, jòl lehet zàrni ahogy kattan a kupak, a szín nagyon szėp, alkalmakkor is, de hėtköznap is simàn felkenem, alà hidratàlàs mindenkėpp, mivel matte a vėgeredmėny picit szàrít, pàr òràig volt rajtam evėst ivàst mėg nem pròbàltam, :D de tartòsnak tartòs ha nem 12 òràig tervezed vele a napot hanem max ilyen 5 òra ės azėrt figyelni kell rà, eltàvolitàsa könnyü a legtöbb piros rùzsokkal ellentėtben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 10.

bleauwsy

2021. július 25.

Csodás színt találtam a 208-asban, játékosan színváltós is különböző fényforrásoknál, de sajnos egyáltalán nem tartós és ezért a teljesítményért 14€-t szerintem nem ér meg. :( Olcsóbb, jobb minőségű olasz rúzsok sajnos messze lekörözik. Fájó szívvel adom ezt az értékelést, de a 'Joker hatás' nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 25.

Karolinekovacs

2021. június 2.

Imádom a Rossetta árnyalatot. Tartós, kiadós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 2.

Imádom a Rossetta árnyalatot. Tartós, kiadós.

eszterker

2021. február 18.

Nagyon jó színei vannak, egész tartós is, de azért utóbbi lehetne még jobb

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 18.

Nagyon jó színei vannak, egész tartós is, de azért utóbbi lehetne még jobb

merike3

2020. november 30.

Jajj de szeretem ezt a rúzst! nem tudom megmondani melyik árnyalat, de nagyon kellemes viselni, nem szárít, természetes hatású.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 30.

Fitzsimmons

2020. november 28.

Nekem a tökéletes rúzs. Tartósabb, de azért könnyebben lemosható, illetve korrigálható (ami nálam fontos tényező, mivel nem vagyok olyan rutinos), ellentétben a márka folyós matt rúzsával. Gyönyörű, élénk színek, a mindig segítőkész eladók segítségével hosszas próbálkozásokkal pedig sikerült a hozzám legjobban illő két színt megtalálni: mályva (112) és burgundi (308). A 112-es tulajdonképpen "visszarajzolja" a számat, hétköznapibb, Jolly Joker árnyalat. A 308-as már alkalmibb rúzs, dicsérni szokták rajtam nagyon. :) Ajakír után szoktam felkenni, zsepire ráharapva érdemes fixálni, és utána még visszaerősíteni, így nem mászik el. Tipp: Ha elkezd kopni, ajakírrel ki lehet egyengetni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 28.

mSzandika

2020. augusztus 12.

Nagyon szeretem ezt a rúzst, nem szárítja ki az ajkam, szép színe van, szerintem jól áll rajtam, és viszonylag tartós. A csomagolása nagyon masszív. Nagyon jó áron szereztem be, ennek is hihetetlenül örülök, mert már régen szerettem volna valamit a pupa termékei közül kipróbálni :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

browning

2020. január 25.

A 415 és a 309-es sötét árnyalatokat szereztem meg. A színek gyönyörűek, ahhoz képest, hogy krémes rúzsok, alig kopnak. Kellemes viselet, sokan dicsérték is már rajtam. Az ajkakat sem szárítja. Nagyon szeretem (azt hiszem a legtöbb pupa rúzst, ami nem folyékony :) )

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 25.

Emolliensek: Hydrogenated Polyisobutene, Octyldecanol, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrogenated Poly (C6-14 Olefin), Synthetic Wax
Emulgeálószerek: PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearate
Illatanyagok: Caprylic/Capric Triglyceride

Bőrpuhító (emolliens), sűrítő anyagként használatos összetevő. Sima, csúszós érzetet hagy maga után a bőrön.

Műanyag féle, melynek számos funkciója van a kozmetikumokban. Leggyakrabban fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként. Szintén gyakran használt felületi hártyaképző (film forming), sűrűség szabályozó és stabilizáló anyagként.

Mesterséges viasz, mely különböző szénhidrogének komplex keveréke. Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó, megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”)  és bőrpuhító (emolliens) funkciói vannak a krémekben.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Íz- és illatanyag keverék, az EWG szerint a Fragrance / Parfum összetevő szinonímája.