Pupa

Ár:   2580 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fagas, Módosítva: 2015. január 26.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

Mély színhatású ajakrúzs, korlátlan ragyogással.

40 árnyalatban kapható

Ár: 1999 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen
Pupa I'm Divine Ajakrúzs
Ár: 700 , Eladó: daliah
Állapot: 2x próbált, teteje benyomódott, Helyszín: Bp. , fizetés: utalás után Fox vagy posta

bleauwsy

2021. július 25.

Csodás színt találtam a 208-asban, játékosan színváltós is különböző fényforrásoknál, de sajnos egyáltalán nem tartós és ezért a teljesítményért 14€-t szerintem nem ér meg. :( Olcsóbb, jobb minőségű olasz rúzsok sajnos messze lekörözik. Fájó szívvel adom ezt az értékelést, de a 'Joker hatás' nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 25.

Karolinekovacs

2021. június 2.

Imádom a Rossetta árnyalatot. Tartós, kiadós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 2.

Imádom a Rossetta árnyalatot. Tartós, kiadós.

eszterker

2021. február 18.

Nagyon jó színei vannak, egész tartós is, de azért utóbbi lehetne még jobb

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

Nagyon jó színei vannak, egész tartós is, de azért utóbbi lehetne még jobb

merike3

2020. november 30.

Jajj de szeretem ezt a rúzst! nem tudom megmondani melyik árnyalat, de nagyon kellemes viselni, nem szárít, természetes hatású.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 30.

Fitzsimmons

2020. november 28.

Nekem a tökéletes rúzs. Tartósabb, de azért könnyebben lemosható, illetve korrigálható (ami nálam fontos tényező, mivel nem vagyok olyan rutinos), ellentétben a márka folyós matt rúzsával. Gyönyörű, élénk színek, a mindig segítőkész eladók segítségével hosszas próbálkozásokkal pedig sikerült a hozzám legjobban illő két színt megtalálni: mályva (112) és burgundi (308). A 112-es tulajdonképpen "visszarajzolja" a számat, hétköznapibb, Jolly Joker árnyalat. A 308-as már alkalmibb rúzs, dicsérni szokták rajtam nagyon. :) Ajakír után szoktam felkenni, zsepire ráharapva érdemes fixálni, és utána még visszaerősíteni, így nem mászik el. Tipp: Ha elkezd kopni, ajakírrel ki lehet egyengetni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 28.

mSzandika

2020. augusztus 12.

Nagyon szeretem ezt a rúzst, nem szárítja ki az ajkam, szép színe van, szerintem jól áll rajtam, és viszonylag tartós. A csomagolása nagyon masszív. Nagyon jó áron szereztem be, ennek is hihetetlenül örülök, mert már régen szerettem volna valamit a pupa termékei közül kipróbálni :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

browning

2020. január 25.

A 415 és a 309-es sötét árnyalatokat szereztem meg. A színek gyönyörűek, ahhoz képest, hogy krémes rúzsok, alig kopnak. Kellemes viselet, sokan dicsérték is már rajtam. Az ajkakat sem szárítja. Nagyon szeretem (azt hiszem a legtöbb pupa rúzst, ami nem folyékony :) )

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 25.

0bikbik0

2019. augusztus 20.

404 Pink Cocktail árnyalatom van elsőre. Nagyon szép, élénk, vidám, nyári szin.
Esztétikus a csomagolása, könnyű használni.
Nem extrémen tartós, ajakceruzával ez fokozható, igy hétköznapokra még épp megfelel nekem. Nem szárit, nem húzódik alatt a bőröm.
Most akciós, szerintem lesz még pár árnyalat, amit bevállalok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

404 Pink Cocktail árnyalatom van elsőre. Nagyon szép, élénk, vidám, nyári szin.
Esztétikus a csomagolása, könnyű használni.
Most akciós, szerintem lesz még pár árnyalat, amit bevállalok.

Sparklingdiamond

2019. augusztus 13.

Szép színek, tartóssága hagy némi kivetnivalót maga után,de még tesztelgetem.409es árnyalat van meg,picit sötétebb barnás, rózsaszínes, de inkább barnás árnyalat.Arra viszont rájöttem,hogy nem szabad alá sok hidratálót tenni,mert az üzletben a színe is más volt, mint nagyobb hidratálás után...és elcsúszkál akkor valóban!
Nagyon szeretem a Pupa termékeit, színvonalasak , nagyon megérik az árukat és tudnak annyit mondjuk mint egy Mac...A Bobbi igaz árban is több és nekem az az etalon de mégis amekkora hype van a Mac körül ami azért nem teljesen úgy van ahogy..a Pupa simán lekörözi🙂😅Még így is megéri az árát!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

dunaimano

2019. július 28.

Az egyik kedvenc rúzsom lett. :) Az eladó hölgy segített színt választani, és egy nagyon univerzális rúzsom lett, amit ennek megfelelően elég gyakran hordok is. Viszonylag tartós, kaja után azért szeretem csekkolni és újrakenni, de nem mindig van rá szükség. Nem szárít, kényelmes viselet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

Emolliensek: Hydrogenated Polyisobutene, Octyldecanol, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrogenated Poly (C6-14 Olefin), Synthetic Wax
Emulgeálószerek: PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.