Pupa

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pöttipanka, Módosítva: 2019. március 1.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kiszerelés: 5 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

NeliaA

2020. december 9.

Két árnyalatát használtam eddig, egy sötétlilát és egy téglás vörösesbarnát. Semmilyen hibát, problémát nem tapasztaltam ezzel a kettővel. Gyönyörű fényes, szép szín, jó állag, könnyű felvinni. Egy rétegben is vállalható lenne, de két rétegben azért sokkal jobb, de ez így van a legtöbb körömlakknál. A tartóssága nálam kb 3-4 nap, amivel szintén nem lóg ki negatív irányba más lakkjaimhoz képest.
Illetve akciós áron is vettem webáruházban, így az ár-érték aránya még szuperebb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 9.

maryszab

2019. január 29.

"Féláron vettem , 800Ft körül volt, de még ezt is sokallom a minőséghez képest. Alig bírt ki pár órát és lepattogott, hártya szerűen le tudtam húzni a körmömről.
Csalódás." Idézhetném az előttem szólót...nagyon gagyi, nagyon rossz, többé a közelébe se megyek. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

umpalumpa

2018. december 26.

Megint nem néztem meg az értékeléseket mielőtt vásároltam. Hirtelen ötlet volt, épp szemöldökceruzáért mentem, de beugrott, hogy a kedvenc piros lakkom, az egyetlen, teljesen használhatatlan lett és kell egy ugyanolyan. Örültem, mert pont ugyanolyat sikerült találni. Hozzáteszem ez nem nagy kunszt, mert rengeteg szín van, lehet válogatni bőven.
Szerencsére a pirosom majdhogynem 1 rétegben is szép, szinte teljesen fed. Persze 2 réteg az igazi. Nem foltos és az ecsetet külön dicsérem, mert széles, lapos és legyezősen terül, amikor kenem a lakkot. Emiatt pedig alig kenem össze a bőrömet és ez erős színnél különösen jó dolog. Nem vacakolok annyit a felesleg leszedésével.
Mondjuk, hogy tartós is, ha 3 nap az, sztem átlagos. Az ára kicsit fájt, épp nem volt akció és szülinapom sem.
A lemosása macera volt, a körömágy bőrét szörnyen megfogta, sikáltam és és áztattam és olajoztam és fürödtem és még lakklemosóztam, de másnap is látszott, mintha véres lenne a körmeim környéke. Egyik lakkom sem ilyen agresszívan ragaszkodó. Minden más tulajdonságával ki vagyok békülve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 26.

tiamoitalia

2018. augusztus 24.

Szintén féláron vettem, de kb kuka az egész. Világosabb árnyalatot választottam, ami foltoz és még a második réteg után sincs egyenletes szine. Olyan, mintha °ragacsos° lenne vagy lejárt volna a szavatossága, nem tudom. Csalódás...Ilyen rossz minosegu lakkal még nem volt dolgom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Trekaa

2018. augusztus 16.

Csalódás :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Csalódás :/

szandi91

2018. július 20.

Sziasztok! Nekem eddig minden pupa termék majdnem 4-5 csillagos de ez....
Féláron vettem, mert le volt akciózva így volt 995 Ft... És nagyon pici, alig van benne, a fedése jó, nekem egy réteg is elég volt a piros színből és szépen fedett. Alákentem alaplakkot, rá pedig fedőlakkot. De kb. egy napot bírt, úgy lepattogott a körmeim hegyéről, hogy borzalmas látvány.
Biztosan nem veszem újra. Kicsi, nem is szárad, drága :( Két pontot azért kap, mert amikor felkenem magában is nagyon szép fényes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

Sziasztok! Nekem eddig minden pupa termék majdnem 4-5 csillagos de ez....

Szotymoty

2018. június 2.

Sziasztok! Nekem másik lakkjuk nagyon bevallt, de ez valahogy nem. Nem fedett sehogy és kopott mint a fene. Szóval elajandekoztam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

szabs

2018. május 1.

Szép színek, jól hazsnálható ecset és nem csíkor, viszont nekem nagyon hamar lekopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

zsalexa

2018. március 31.

Cukorka rózsaszín árnyalatom van belőle, nyárra imádom! Egyetlen bajom vele, hogy könnyen lepattan és gyorsan kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 31.

Luiselotte

2018. március 17.

073- as Mumbai kék árnyalatban vettem meg és nagyon szeretem.
Kék árnyalatokat csak ennél a márkánál találtam ilyen választékban és valamiért ez a kattanásom, hogy a lábujjaimon a körmöket kékre szeretem lakkozni:)
Az ecset jól használható, a lakk nem csíkoz és egy rétegben is fed. A lábamon 2 hétig simán fentmarad .
Az ára 1700 Ft volt márkaboltban , adtak rá 20% kedvezményt mert valami kupon napok voltak épp... már értettem, hogy miért ölték egymást a népek a többi boltban...
Lakik ott még pár kék madár ahonnan ez jött, hamarosan elhozom az egész fészekalját :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 17.

073- as Mumbai kék árnyalatban vettem meg és nagyon szeretem.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol