Pupa

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. február 27.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

Limitált kiadás

A rendkívüli sminket az ajak térfogatát javító hatékony kezeléssel ötvöző rúzs. Azonnali eredmény: telt szín, az ajkak megrajzoltak és fényesek. 7 nap után: szemmel láthatóan dúsabb és hidratált ajkak. Krémes és kellemes közérzetet biztosító textúrája egyenletes színt és rendkívüli ragyogást biztosít.

2 árnyalatban kapható