Pupa

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: diaben, Módosítva: 2016. február 15.

Kiszerelés:   1,4 g
Lelőhely:   Pupa márkaboltok

• Innovatív formulája rendkívüli tartósságot és tökéletes víz-, nedvesség- és hőállóságot garantál.
  • A vibráló és élénk szín hosszú ideig változatlan és egyenletes marad, és nem kenődik el.
  • A kényelmes stift formátum megkönnyíti a termék felvitelét és az első alkalmazástól hiánytalanul és egyenletesen fed.
  • 12 színárnyalatban és 4 finish-ben kaphatóak – gyöngyházfényű, extra gyöngyházfényű, szaténos és fémes

Alacsony allergia kockázat. Szemészetileg tesztelt. Paraben Free.

Pupa Retro Illusion Eyeshadow Dupla Szemhéjfesték (002)
Ár: 1690 Ft (+ ajánlott posta) , Eladó: Szütyő Beauty blog
Állapot: néhányszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalás után ajánlott posta
Mancsoska

2019. július 25.

4 árnyalatban van meg, mind a négyet féláron vettem, a teljes árát nem adnám ki érte. Szerintem amúgy szuper termék, nagyon tartós, szép fényes, az árnyalatok is nagyon jók belőle. Én a 002, 003, 004 és 022 tulajdonosa vagyok, mindegyik ugyanolyan jól teljesített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 25.

Asianlover

2018. szeptember 22.

Ez gyakorlatilag ugyanaz a termék, mint amit a Kiko is kínál. Nekem 015-ös árnyalatban van meg. Kézfejen swatcholva meg sem tudnám mondani, melyik a melyik. Ok, nyilván látom a színeket :D a textúrára és a tartósságára gondolok. Kiko 2.200 Ft, ez 2.600. Tekintetbe véve potenciális akciókat, a választás már csak árnyalat kérdése :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Anheszenamon

2018. augusztus 29.

002-es világos rózsaszín árnyalatban van meg, és nagyon jó terméknek tartom. Könnyű felvinni, szépen pigmentált, jól el lehet oszlatni a szemhéjon. Nagyon tartós, nem ül be a ráncokba, redőkbe, nap végén is szépen ott marad, ahova reggel tettem. Ha lesz lehetőségem, szeretnék még több színt beszerezni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Zituska77

2018. július 23.

El sem hittem, hogy ilyen létezik. Valóban atom biztosan ott marad a szemhéjamon egész nap. A 001-es árnyalat boldog gazdája vagyok, ami egy fényes fehér szín. A szemzugba és a mozgó szemhéjam belső felére használom, amire szaténos port szoktam még tenni, de önmagában is simán megállja a helyét. Valóban csipkedni kell magunkat az eldolgozással, mert nagyon gyorsan szárad. Akciósan jutottam hozzá, nem tudom, hogy az eredeti áráért megvettem-e volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

mokkalany

2018. április 29.

A 005-ös "Desert Taupe" és a 022 "Rose Brown" árnyalat van meg, mert imádom a kevert színeket. Nem bánnám, ha kicsit kevésbé lenne fényes, de a matt taupe szemfestékeim konkrétan SEMEDDIG sem bírják, így hajlandó vagyok megkötni ezt a kompromisszumot. Legalább 5-6 hasonló színű szemfesték vált feleslegessé a kollekciómból ennek a terméknek köszönhetően. Utazásra pedig csak ezt fogom vinni, mindössze egy sötét szürkésbarna ceruzavonal kell hozzá, semmi más - és ahhoz ott van a Pupa Made to Last Definiton Eyes. Nagyon hálás vagyok a Pupának, hogy megalkották. :-* Ja, és hegyező is van a végében, én sokáig nem vettem észre!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 29.

ziina

2017. november 8.

Szuper kis cucc a hétköznapi rohanós reggelekre.
Egy gyors lépésben csodás sminket lehet vele varázsolni és egész nap tart. komolyan egész nap, És tényleg vízálló.
Az ne próbálkozzon vele aki árnyalni akar, vagy több színt szeretne összemosni, mivel gyorsan megköt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

Szuper kis cucc a hétköznapi rohanós reggelekre.

Matzee

2017. február 2.

Szupertartos, alapdarabja lett a sminkkeszletemnek, odzkodtam tőke először, mivel zsíros a szemhejam, és gondoltam, hogy majd jól elkenodik. Tévedtem, már több színt is vettem belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 2.

relaj

2017. január 9.

A sminkelésem egyik alapja lett ez a termék, sokszor újravettem már és biztos, hogy ez később is így lesz! A 005-ös Desert Taupe a kedvenc árnyalatom, de van belőle másik színű is. Szemceruza alá/helyett, szemhéjpúder fölé, bárhova jó. Nagyon könnyű vele dolgozni, gyorsan kész lesz így az alapsmink. Egyáltalán nem irritálja a szememet, tartós, csodaszép színekben kapható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

Csillagpor123

2016. október 24.

"Épp csak bementem a boltba" és persze elcsábultam az akkor újdonságnak számító eyeshadow sticknek. Ugyanis nyáron több helyen is hallottam, mennyire jók a Kikonak a hasonló termékei. Egy mályvás rózsaszínem van. Elég tartós, bár ha nincs jól eldolgozva a széle akkor a mélyítővonalamban szokott lenni csík. Hozzáteszem, hogy én egész napra sminkelek így bírnia kell a több mint 12 órát egy nap :D Illetve nagyon praktikusnak tartom, hogy a stick végében van hozzá való hegyező is! Bár szerintem tompán is könnyű használni, szóval így csak a tartalomból vesztünk egy keveset. Igaz így szebb és esztétikusabb. Hegyezés nélkül szerintem sosem érnék az aljára :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

jituszka

2016. szeptember 6.

Tényleg csodaszer! Olajos a szemhéjam, eddig bármilyen szemhéjalappal/ szemhéjfestékkel próbálkoztam, max. 2 óra múlva minden lefolyt róla. Ezt kivéve. Egy egész nap plusz egy kifejezetten izzasztó edzés után is a helyén maradt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate