Pupa

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: diaben, Módosítva: 2016. február 15.

Kiszerelés:   1,4 g
Lelőhely:   Pupa márkaboltok

• Innovatív formulája rendkívüli tartósságot és tökéletes víz-, nedvesség- és hőállóságot garantál.
  • A vibráló és élénk szín hosszú ideig változatlan és egyenletes marad, és nem kenődik el.
  • A kényelmes stift formátum megkönnyíti a termék felvitelét és az első alkalmazástól hiánytalanul és egyenletesen fed.
  • 12 színárnyalatban és 4 finish-ben kaphatóak – gyöngyházfényű, extra gyöngyházfényű, szaténos és fémes

Alacsony allergia kockázat. Szemészetileg tesztelt. Paraben Free.

Ár: 1000 Ft / db + postaköltség , Eladó: hevero12
Állapot: a képen látható állapotban, Helyszín: Kecskemét, fizetés: fizetés banki utalással, postával/ foxposttal küldöm
1000 Ft Pupa Made To Last Long Lasting Stick Eyeshadow
Ár: 1000 Ft , Eladó: alexandra326
Állapot: 1x használt , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy postával/Foxposttal

Augmentin

2020. december 9.

Fekete és zöld színek boldog birtokosa vagyok. Szuper termék, extra tartósan egész nap a helyén marad, gyönyörűen csillog, ami így a karácsony közeledtével nagy öröm. Könnyű krémes textúrájával remekül lehet vele korán reggel is dolgozni. Imádom, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 9.

Sinead

2020. július 29.

Erősen pigmentáltak, könnyű a felvitelük, szeretem őket, bár eldolgozni nehéz, ha valakinek lenne ilyen szándéka, de az nem én vagyok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 29.

NyBetti

2020. július 25.

Imádtam ezeket a ceruzákat. 3 vagy 4 színben volt meg, kánikulában a legjobb cucc. Nem mászkál, nem kopik, atomstabil egész nap.
Elég sokára jöttem rá, hogy a végében hegyező van, uh azt nem árt tudni. 🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

Elég sokára jöttem rá, hogy a végében hegyező van, uh azt nem árt tudni. 🙂

Mancsoska

2019. július 25.

4 árnyalatban van meg, mind a négyet féláron vettem, a teljes árát nem adnám ki érte. Szerintem amúgy szuper termék, nagyon tartós, szép fényes, az árnyalatok is nagyon jók belőle. Én a 002, 003, 004 és 022 tulajdonosa vagyok, mindegyik ugyanolyan jól teljesített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 25.

Asianlover

2018. szeptember 22.

Ez gyakorlatilag ugyanaz a termék, mint amit a Kiko is kínál. Nekem 015-ös árnyalatban van meg. Kézfejen swatcholva meg sem tudnám mondani, melyik a melyik. Ok, nyilván látom a színeket :D a textúrára és a tartósságára gondolok. Kiko 2.200 Ft, ez 2.600. Tekintetbe véve potenciális akciókat, a választás már csak árnyalat kérdése :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Anheszenamon

2018. augusztus 29.

002-es világos rózsaszín árnyalatban van meg, és nagyon jó terméknek tartom. Könnyű felvinni, szépen pigmentált, jól el lehet oszlatni a szemhéjon. Nagyon tartós, nem ül be a ráncokba, redőkbe, nap végén is szépen ott marad, ahova reggel tettem. Ha lesz lehetőségem, szeretnék még több színt beszerezni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Zituska77

2018. július 23.

El sem hittem, hogy ilyen létezik. Valóban atom biztosan ott marad a szemhéjamon egész nap. A 001-es árnyalat boldog gazdája vagyok, ami egy fényes fehér szín. A szemzugba és a mozgó szemhéjam belső felére használom, amire szaténos port szoktam még tenni, de önmagában is simán megállja a helyét. Valóban csipkedni kell magunkat az eldolgozással, mert nagyon gyorsan szárad. Akciósan jutottam hozzá, nem tudom, hogy az eredeti áráért megvettem-e volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

mokkalany

2018. április 29.

A 005-ös "Desert Taupe" és a 022 "Rose Brown" árnyalat van meg, mert imádom a kevert színeket. Nem bánnám, ha kicsit kevésbé lenne fényes, de a matt taupe szemfestékeim konkrétan SEMEDDIG sem bírják, így hajlandó vagyok megkötni ezt a kompromisszumot. Legalább 5-6 hasonló színű szemfesték vált feleslegessé a kollekciómból ennek a terméknek köszönhetően. Utazásra pedig csak ezt fogom vinni, mindössze egy sötét szürkésbarna ceruzavonal kell hozzá, semmi más - és ahhoz ott van a Pupa Made to Last Definiton Eyes. Nagyon hálás vagyok a Pupának, hogy megalkották. :-* Ja, és hegyező is van a végében, én sokáig nem vettem észre!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 29.

ziina

2017. november 8.

Szuper kis cucc a hétköznapi rohanós reggelekre.
Egy gyors lépésben csodás sminket lehet vele varázsolni és egész nap tart. komolyan egész nap, És tényleg vízálló.
Az ne próbálkozzon vele aki árnyalni akar, vagy több színt szeretne összemosni, mivel gyorsan megköt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Szuper kis cucc a hétköznapi rohanós reggelekre.

Matzee

2017. február 2.

Szupertartos, alapdarabja lett a sminkkeszletemnek, odzkodtam tőke először, mivel zsíros a szemhejam, és gondoltam, hogy majd jól elkenodik. Tévedtem, már több színt is vettem belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 2.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate