Pupa

Ár:   4230 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsuzsoka0925, Módosítva: 2018. május 3.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

2018-as tavaszi limitált kiadás

Az exkluzív márványos dizájn egyetlen termékben két rózsaszín árnyalatot és egy aranyozott megvilágítót ötvöz. Tökéletes a friss és sugárzó külső létrehozásához, kiemeli az orcákat és a járomcsontokat.

Az égetéssel járó gyártási technológia "fogva tartja" a termékben a vizet és mivel nem kerül préselésre, ezért a szín és a gyöngyök megőrzik eredeti ragyogásukat. Maximális puhaságot kölcsönöz érintéskor, maximális teljesítményt felvitelkor, és maximális tartósságot.

Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabénmentes.

Anheszenamon

2019. október 17.

Már akkor beleszerettem ebbe a pirosítóba amikor először megláttam róla a netes képeket. Szerintem gyönyörűséges. Természetesen 150 km-es körzetben nincs nálunk Pupa, így limitált kollekció révén lemaradtam róla. Persze meg is rendelhettem volna, de elképesztő szállítási díjak vannak a Pupánál. Akkor rendelnék, ha min. 3-4 terméket szeretnék megvenni. A lényeg, hogy egy kedves fórumtársam jóvoltából mégiscsak enyém lett ez a csoda. Gyönyörű színe és fénye van, ha ezt használom nem is hiányzik a highlighter sem. A csomagolása is nagyon mutatós, de ez a márványos minta a legszebb. Jó ránézni. Örülök, hogy a kollekciómban tudhatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 17.

Melcsibabyke

2019. április 6.

Szeretem. Nagyon kis visszafogott pirosító. Természetes hatást lehet elérni vele. Barackos-rózsaszínes árnyalat, sok apró arany csillámmal. Világos bőrömön is jól mutat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Zsaklin09

2019. március 14.

Ezt nem lehet nem imádni!!! Annyira hihetetlenül gyönyörű színe és fénye van, tartós, szépen lehet felvinni, és építhető is. Nem mellesleg rengeteg van benne, tehát sokáig elég. Teljesen a rabja lettem, egy ideje nem nyúlok más pirosítóhoz. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

zsuzsoka0925

2018. szeptember 14.

Imádom. Arcon elég fényes, de nekem nagyon tetszik. Nem túl erős a színe a hófehér bőrömön, hanem pont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Kokapu

2018. július 8.

Ez a pirosító egy igazi gyönyörűség. Annyira üde arcot varázsol számomra, mint semmi más.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 8.

Sophie H

2018. május 30.

Ez egy csoda! Gyönyörű színek keveredése highlighter beütéssel, szuper pigmentáltság, extra kiadós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 30.

florcsiii

2018. április 26.

A Pupa termékeivel annyira nem vagyok megelégedve, ezért a boltjaikat is csak nagyon ritkán látogatom. Amikor legutóbb voltam, akkor volt kitéve ez a kis gyöngyszem. A csomagolása is gyönyörű, bár ezt a kamu márvány tetőt igényesebben is meg lehetett volna csinálni. A termék maga pedig elképesztő. Eddig nem voltam egy nagy pirosító királynő, de ezt szívesen használom. Jól pigmentált, ezek az arany csillámok pedig gyönyörűek benne és bőrön is szépen mutatnak. Ez a mennyiség meg kb. 150 évig elég lesz, szóval nem kell attól félni, hogy elfogy. Az árát bőven megéri, gyönyörű és minőségi termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.