Pupa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. március 1.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Melyik az évszak legsikkesebb trendje? A metálos matt hatású körmök: a Metallic Matt, mely egy telt, intenzív színt és soha nem látott gyöngyös matt hatást kölcsönző körömlakk. A gyöngyök elegáns fényjátékban tükröződnek vissza a körmök felszínén és exkluzív 3D-s metálos hatást keltenek. A pigmentek gondoskodnak a matt és intenzív hatásról az elegáns és sikkes külső érdekében. A 440 lekerekített sörtéből álló lapos big brush maxi applikátor a termék optimális adagolását biztosítja az egyszerű és gyors felvitelhez, egyetlen mozdulattal.

Metálos matt hatású körömlakk 12 limitált kiadású színárnyalatban a kifinomult és sikkes manikűr érdekében.