Pupa

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: roniela, Módosítva: 2017. július 11.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Szuperfedő korrektor

Lefedi és korrigálja az arc szépséghibáit, a látható karikákat és bőrfoltokat, "maszk hatás" nélkül. Kifejezetten krémes, egybeolvad a bőrrel és az alapozóval. 4 színárnyalatban kapható.

Hipoallergén. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Nem komedogén. Parabénmentes.

Ár: 1500 Ft , Eladó: WeiszViki
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost,személyes átvétel III.kerület

Isabell

2020. július 30.

Szuper korrektor, egy éve vettem 40% kedvezménnyel, így nagyon megérte az árát. :) Jól fed, nem ül bele a ráncokba és a színe is tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

DianaR

2020. május 18.

Az egyik legjobb, amit valaha használtam. Valóban fed, és szuper színek közül lehet választani. Nekem tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

muszika

2020. január 29.

szerintem szuper kis korrektor. félárom jutottam hozzá, így nagyon megérte

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 29.

szerintem szuper kis korrektor. félárom jutottam hozzá, így nagyon megérte

Judita88

2020. január 27.

Itteni vélemények alapján vettem meg, és azt hiszem megtaláltam a tökéletes korrektort, nem kell tovább keresni. A fedése nagyon jó, emellett könnyű eldolgozni, eltűnteti a szemem alatti sötét karikákat, de nem gyűrődik meg nap közben, nem gyűlik össze a ráncokban. Emellett szemhéjalapként használom én is, ahogy egy előttem hozzászóló, nagyon jól működik fele a szemhéjfesték. Próbáltam felvinni ecsettel és blenderrel is, de nekem az vált be legjobban, hogy az ujjaimmal viszem fel, és így nagyon kis mennyiség is elég belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

MLotti

2020. január 22.

Talán 1 hónapja van a birtokomban, de azóta a mindennapi rutinom része. A bőrhibákat rendkívül szépen fedi, az alapozó felvitelkor nem gyűrődik fel. Én a szemhéjamra is gyakran használom, mivel nagyon átlátszanak a hajszálereim, ez szép és természetes fedést biztosít, továbbá a szemhéjpúdereket is sokkal tartósabbá teszi. 6 csillagot kapna, ha lehetne!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 22.

UntyuliPuntyuli

2020. január 2.

Imádom! Végre egy termék, ami eltűnti a sötét karikákat a szemem alatt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

Imádom! Végre egy termék, ami eltűnti a sötét karikákat a szemem alatt!

mandie

2019. január 13.

Mivel komoly kis sötét karikáim vannak, naponta használom. Ezelött a MAC két termékét próbáltam, mindkettö jó, ez viszont még ha egy icipicit “rosszabb” is, árban jóval kedvezöbb. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

stylo

2018. december 15.

Sotetebb foltokat, piros pottyoket nagyon szepen lefedi. A szemem ala tul tomeny, vastag es nehez eldolgozni. Olyan sok van a tegelyben, hogy nekem eleg volna 10 evig, csak azt vettem eszre hogy kezd beszaradni. Pedig meg csak 2 honapja vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 15.

VivienV

2018. május 14.

Na ez az a korrektor ami nem hiányozhat a készletemből. Ha extra foltos a bőröm az egész arcomra használom és tökéletes. Jól fed, tartós, pórusok nem látszanak. Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 14.

Hatshepsut

2017. október 25.

Nagyon szeretem ezt a korrektort, pattanásokra tökéletes, szépen fed és tartós. 1 tégely 1 évre bőven elegendő nekem. Szem alá is tökéletes lehet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.