Pupa

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: roniela, Módosítva: 2017. július 11.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Szuperfedő korrektor

Lefedi és korrigálja az arc szépséghibáit, a látható karikákat és bőrfoltokat, "maszk hatás" nélkül. Kifejezetten krémes, egybeolvad a bőrrel és az alapozóval. 4 színárnyalatban kapható.

Hipoallergén. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Nem komedogén. Parabénmentes.

Ár: 1900 forint , Eladó: Legadema
Állapot: Pár alkalommal próbált, Helyszín: --, fizetés: Postán maradó előre utalás után
Ár: 1500ft , Eladó: emeseee6
Állapot: Bontatlan folias, Helyszín: Budapest, fizetés: BP belváros/m1-m2-m3/4-6 vonal személyesen /postán maradó

Ritcyke

2022. április 13.

Szerettem volna szeretni, de inkább csak közepes fedésűnek mondanám, illetve pár órával később mintha ott se lenne, így fixálás után se mondanám tartósnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 13.

jgitta95

2022. január 19.

Szeretem ezt a korrektort, főleg a pattanásokra, az azok után maradó foltokra használom, egész jó a fedése. Fixálni szoktam még púderrel. Nekem a legvilágosabb árnyalat van meg. Azért az "extreme cover" jelzővel nem teljesen értek egyet, azért nem tökéletes a fedése, de jobb, mint amiket eddig próbáltam drogériákból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 19.

adryenka

2021. június 16.

Szem alá használom, nem annyira tartós, picit mozdulékony, közepes fedésű, de szeretem. Érdemes valami nagyon finom púderrel fixálni kicsit, úgy tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 16.

pattelin

2020. december 28.

Én is akciósan vettem, már nem emlékszem mennyiért. De a lényeg, hogy a sárgás tónusú helyett egy rózsás tónusú korrektort kerestem és kaptam! 002-es árnyalatban van meg, tökéletes a bőrhibákra. Szem alá még nem próbáltam. Krémes, könnyen eldolgozható, kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 28.

Isabell

2020. július 30.

Szuper korrektor, egy éve vettem 40% kedvezménnyel, így nagyon megérte az árát. :) Jól fed, nem ül bele a ráncokba és a színe is tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

DianaR

2020. május 18.

Az egyik legjobb, amit valaha használtam. Valóban fed, és szuper színek közül lehet választani. Nekem tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

muszika

2020. január 29.

szerintem szuper kis korrektor. félárom jutottam hozzá, így nagyon megérte

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 29.

szerintem szuper kis korrektor. félárom jutottam hozzá, így nagyon megérte

Judita88

2020. január 27.

Itteni vélemények alapján vettem meg, és azt hiszem megtaláltam a tökéletes korrektort, nem kell tovább keresni. A fedése nagyon jó, emellett könnyű eldolgozni, eltűnteti a szemem alatti sötét karikákat, de nem gyűrődik meg nap közben, nem gyűlik össze a ráncokban. Emellett szemhéjalapként használom én is, ahogy egy előttem hozzászóló, nagyon jól működik fele a szemhéjfesték. Próbáltam felvinni ecsettel és blenderrel is, de nekem az vált be legjobban, hogy az ujjaimmal viszem fel, és így nagyon kis mennyiség is elég belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

MLotti

2020. január 22.

Talán 1 hónapja van a birtokomban, de azóta a mindennapi rutinom része. A bőrhibákat rendkívül szépen fedi, az alapozó felvitelkor nem gyűrődik fel. Én a szemhéjamra is gyakran használom, mivel nagyon átlátszanak a hajszálereim, ez szép és természetes fedést biztosít, továbbá a szemhéjpúdereket is sokkal tartósabbá teszi. 6 csillagot kapna, ha lehetne!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

UntyuliPuntyuli

2020. január 2.

Imádom! Végre egy termék, ami eltűnti a sötét karikákat a szemem alatt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

Imádom! Végre egy termék, ami eltűnti a sötét karikákat a szemem alatt!

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.