Pupa

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cicafun, Módosítva: 2019. február 28.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Testápolás

"Egy illatos permet, melyet gazdagon fújhatsz a testedre, hogy egy lágyan illatozó felhőbe burkold magad. És mi benne az igazán nőies titok? Pár csepp a hajszálak végére és a hatás garantáltan maga a kifinomult glamour!"

6 összetéveszthetetlen illatban kapható:

• 005 Vanília: egy lágy és magával ragadó illat
  • 006 Fehér tea: egy kifinomult és felpezsdítő illat

Heine

2018. szeptember 16.

Nekem is a vaníliás van meg, igazán finom, nem túl szintetikus illata van, kellemesen puha, nem cukros. Nagyon hamar bőrközelivé válik, de ott tartós, a hajamra is permetezem, hogy egy városi séta után a rossz levegő szagát kivegyem vele, arra tökéletes, ha a hajamat szagolom, finom enyhe vaníliát érzek. Nem mellesleg az üvege is cuki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Flami

2018. február 16.

A vaníliás nagyon finom. Igaz, még csak próbát fújtam, de közelít a tökéletes vanília illathoz, nem gejl vagy mű, nem szintetikus, pihepuha, gyengéd, kellemes.
Nagyon kéne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 16.

Nagyon kéne.

ziina

2017. január 15.

A vaníliás és a fehér teás nagyon jó illatú és viszonylag tartós. A többi illat szerintem elviselhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

Svetlana

2016. december 13.

Vaníliás és a fehér teás a kedvencem! Imádom őket!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 13.

Vaníliás és a fehér teás a kedvencem! Imádom őket!

Pipacs85

2016. december 6.

Kb. 1 éve minden nap használom a test-, és hajpermetet, amit imádok!
Nekem a cukorkás van. Ez az illat vált be a legjobban. 1x vettem rózsásat is, de az nem olyan finom.
A bőröm és a hajam puha és illatos lesz tőle. Nagyon tartós, nap végén, mikor levetkőzöm is érzem még a bőrömön az illatát.
Abszolút No1.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 6.

Kb. 1 éve minden nap használom a test-, és hajpermetet, amit imádok!
Abszolút No1.