Pupa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sebidori91, Módosítva: 2019. február 28.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kaviáros manikür elkészítéséhez. A doboz tartalmaz egy long lasting körömlakkot és egy hozzá színben passzoló bubbles üvegcsét.

sebidori91

2013. január 22.

Karácsonyra kaptam ajándékba, és már volt is alkalmam kipróbálni. A lakk az ugyanaz mint a többi pupa lakk, nagyon nehéz (nekem) az ecset fogása, a festéssel is bénázok eleget. Két rétegben viszont nagyon szépen fed, nem vastag, nem csíkos. A kis gömbök meglepően jól rátapadnak, és ha le is esik belőle egy csomó, nem látszik, mert nem tudom, úgy van kialakítva, hogy amit ott hagy lenyomat, az olyan mintha lenne ott kis gömb. Kell rá fedőlakk (én a NY-gyorsan száradóját használom) de úgy 3-4 napot kibír!:) Összességében nem rossz, csak az árához képest tud keveset!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 22.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol