Pupa

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bubilany, Módosítva: 2020. június 19.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Sminkek

"Smink termékeket tartalmaz a hibátlan tekintetért és a megrajzolt ajkakért. Pigmentált textúrájú, könnyen kenhető és modulálható fedésű szemhéjfestékek, melyek egyedi smink kialakítását teszik lehetővé. A szem alapozó ideális alapot képez számukra és fokozza tapadásukat. A kíméletes ajakbalzsam puhává és ellenállhatatlanná teszi az ajkakat, miközben az olvadó textúrájú krémrúzsok hibátlan színt, a szájfények pedig rendkívüli csillogást kölcsönöznek."

6 változatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Katalin00

2018. április 6.

Nagyon aranyos a design , és szerintem szépek a benne lévő színek is, gyakran használom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 6.

bubilany

2018. március 21.

Klassz kis baglyos cukiság, de egyet kell értenem az elöttem szólókkal. Tartóssága nem az igazi, de azthiszem inkább a design lett megfizetve, nem a minőség :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Szilviams0118

2018. március 6.

ajándékba kaptam, én összességében elégedett vagyok vele, a kompakt kiszerelés különösen szerencsés, kicsit nehezen hozzáférhetőek a színek. Összességében inkább szép, mint jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

Vivi0507

2018. március 3.

Az ajak paletta rész egy kicsit becsapós mert nem az a szín kerül a szádra ami a tégelyben van a szemhéj paletta részét nagyon szeretem viszont nekem nem tartós annyira, szeretem, de ennyi pénzért jobbat vártam volna

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 3.