Pupa

Ár:   5250 Ft   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bubilany, Módosítva: 2020. június 19.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Sminkek

"Arc-, szem- és ajaksmink termékeket tartalmaz. A kompakt arcpirosító ragyogó és természetes kinézetet kölcsönöz a bőrnek; a könnyen árnyalható és modulálható fedésű szemhéjfestékek egyedi smink létrehozását teszik lehetővé. A szem alapozó ideális alapot képez számukra és fokozza tapadásukat. A kíméletes ajakbalzsam puhává és hidratálttá teszi az ajkakat, miközben az textúrájú krémrúzsok hibátlan színt, a szájfény pedig rendkívüli csillogást kölcsönöz nekik."

6 változatban kapható

danyadi77

2019. október 27.

Egyetemista koromban mindig szerettem volna, valami cuki Pupa cuccot, persze nem volt rá pénzem. Ugyan most is ajándékba kaptam, de csalódott vagyok, a design szupi, de a tartalom hanyagolható. Teljesen átlagos szemhéjpúderek, kicsit krétásak, szárazak. A legjobban a rúzsokat szeretem belőle, a színek csodásak, de inkább szájfényhez hasonlítanak vagy inkább átmenet a 2 között. Viszonylag pigmentáltak, de nagyon hamar kopnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 27.

Turdusmerula

2018. március 21.

Ajándékba kaptam, és már első pillantásra megfogott a bájos design és a praktikus belső elrendezés. Eddig még csak párszor használtam, de teljesen meg vagyok elégedve a festékek minőségével. A szemhéjpúder a nap végén is a helyén maradt ugyanúgy ahogy reggel felkentem. A pirosító nem túl erős színű,így nehéz belőle túl sokat felvinni egyszerre ami jó. A rúzsok kissé ragacsos állagúak, de felkenve pont annyi az érzete mint egy szájfénynek. Aki nem bírja a szájfényeket azoknak nem ajánlom a benne lévő rúzsokat. A szemhéjpúder alap is teszi a dolgát. Még az aplikátor is kihasználható ha épp nincs kéznél ecset. Csak azt sajnálom, hogy a pirosítóhoz már nem került bele ecset. Utazáshoz ideális lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

bubilany

2018. március 21.

Nagyon kis bájos a baglyos kiszerelés, de azért inkább a designért fizettem úgyfest, nem a minőségért. Ettől függetlenül nem bántam meg, hogy megvettem. Utazáshoz ideális.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.