Pupa

Ár:   7890 Ft   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bubilany, Módosítva: 2019. április 11.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Sminkek

"Gazdag arc-, szem- és ajaksmink termék kínálat. A korrektorok minimálisra csökkentik a bőr apró hibáit, a kompakt arcpirosító természetes, egyenletes és ragyogó színt kölcsönöz, végül a két all over értékes fénypontokat hoz létre. A pigmentált textúrájú, könnyen kenhető és modulálható fedésű szemhéjfestékek egyedi smink kialakítását teszik lehetővé. A szem alapozó ideális alap számukra és fokozza tapadásukat, míg a szemceruza és a szemtusok megrajzolják a tekintetet, mélységet kölcsönözve neki. A kíméletes ajakbalzsam puhává és hidratálttá teszi az ajkakat, miközben az olvadó textúrájú krémrúzsok hibátlan színt kölcsönöznek, melyet a csillogó szájfény 3D térhatásúvá varázsol."

6 változatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Ziiita

2018. február 15.

Először is szuper cuki, sok minden van benne, és a minőség is jó. Az ajak fény szuper, a krém állagú rúzsok benne talán pigmentálhatnának jobban, de így is szuperül néz ki és nem szaritja a szájat. A korrektor fedése nagyon korrekt, a highlighterek is jól mutatnak. A szemhéjpúderek Pupához híven remekül pigmentalnak és nekem a színskála is tetszik. Egyedül a krém állagú szemceruzával volt bajom, ami sajnos egy esti buli után szinte teljesen elmosódott. De összességében nagyon megéri a készlet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.

draculina

2018. január 10.

Elsősorban utazáshoz vettem meg, mert praktikus hogy mindenféle termék egy "palettában" van.
A termékek viszonylag tartósak, pár órát kibírnak kopás nélkül. A szemhéjalap nagyon hasznos, a szemhéjpúderek pigmentáltak és nem porzanak. A pirosító szerintem túl pigmentált, keveset kell felvinni belőle ezért kicsit nehéz eloszlatni, de szemhéjpúdernek lehet használni. Az egyik korrektor nekem sötét, de kontúrozni lehet vele, a másik korrektor is sötét kicsit, de még elmegy. Örülök, hogy került bele egy pici szemceruza is, bár a krémes tust nem igazán értem mert könnyen kenődik, szóval azt inkább sötét alapnak használom szemhéjpúder alá. A rúzsok közül az egyiknek nagyon Barbie rózsaszín színe van, a többi tetszik. Amúgy nem is rúzs állaguk van, hanem inkább nagyon pigmentált szájfények, de egyáltalán nem ragacsosak. Az applikátor vacak, de szerencsére az összes termék működik akkor is ha kézzel visszük fel őket.
Összességében örülök hogy megvettem, jól használható termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 10.

Összességében örülök hogy megvettem, jól használható termék.

bubilany

2017. december 19.

Nagyon cuki és igényes :) A sminkek szerintem közepesen tartósak és szépek a színek.
3 féle színben volt a bagoly és minden színben még 2 sminkárnyalat. Én a piros,003-as számú baglyocskát választottam :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.