Pupa

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   10,5 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Funnyface, Módosítva: 2016. május 5.

Kiszerelés:   10,5 g
Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Sminkfixáló matt hatású transzparens porpúder

Alapozó felvitele után használható, selymes érzetet hagyva maga után a bőrön tökéetesen fixálja a sminket. Azonnal mattítja a bőrt. Használatához púder ecset javasolt. Bőrgyógyászatilag tesztelt, érzékenység kialakulásása a termék használata során, kevésbbé valószínű. Paraben mentes.

lillabilla

2018. július 22.

Ecsettel nem lehet jól felvinni szivaccsal pedig túl tömény és a vilagos bőrömön is fehéres foltokat hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

reszter

2018. július 9.

A nap végére is csak maximum a T vonalamban lesz enyhén zsíros a bőröm, de azt pikk pakk felitatom egy kis papírral.
Hátránya, ha utazom, kirázódik a kis kupakjába, amit ha kinyitok ... puff. :( De azért el bénázok vele. Megéri. :)
Szüliheteken akár féláron is be lehet szerezni. Majdnem egy évig elég mindennapos használattal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

mokkalany

2018. július 2.

Friss: Sajnos nem. Lehet, hogy hatékonyan fixál és mattít, de ha hozzáérek a bőrömhöz, mintha pergament érintenék, holott minden a bőröm, csak nem száraz. Ráadásul szerintem foltokban látszik is ez a túlzott pergamenes száradás a bőrön egy idő után, hiába dolgozzuk el szépen. Talán inkább sminkfixáló sprayvel érdemes próbálkozni. És még egy dologra rájöttem: ha T-zónában fénylik valakinek a bőre, akkor különböző púdert kell használnia a zsíros és száraz (érzékeny) területekre - ennek megfelelően mattító kőpúdert viszek fel a T-zónára és egy bio porpúdert (pl. Alverde) a szem alá, természetesen két különböző ecsettel. A táskámban én nem hordok porpúdert, mert egyrészt kiszóródik, másrészt ha olyan professzionálisan fixál, akkor miért is kell elvinni?... Sajnos mínusz két csillag.

Egy kicsivel olcsóbb az eddigi kedvenc mattító púderemnél (IsaDora), bár nem lehet magunkkal vinni a por állaga miatt. Csodás bőrképet varázsol, és aránylag jól, tartósan mattít. További hátránya, hogy hajlamos fullasztani, akármilyen keveset teszek az ecsetre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

LadyPinkSugar

2018. július 2.

Első fixalo puderem. Abszolút igaz, hogy gyönyörűen megtartja a sminket az egész nap folyamán. Elég egy keveset használni belőle. Másfelől mivel mattit, érdemes csak utána feltenni a highlightert, ért különben teljesen elnyomja.
Amit utalok benne az, hogy mivel sokat utazom és neszeszerben kell tárolnom, mindig felrázódik újra és újra, és amikor kinyitom a tégelyt biztos, hogy porozni fog, elvész anyag. Egyébként otthon nincs ilyen gondom, de ennek ellenére le kell vonnom egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

yokkoa

2018. március 22.

Hát lányok, mintha nem is ugyanarról a termékről beszélnénk... )-; az itt és a pupa primer+bb-nél elhangzott pozitív vélemények hatására vettem meg, de már nagyon bánom.

Először is: ultragagyi csomagolás. Sehová (!) nem tudom magammal vinni, mert fele kimászik a kupakhoz, amit mikor lecsavarok odavész egy csomó púder. Porzik, mint a fene, száll, repül mindenhová. Az ecset egy kilót felvesz, mire szépen leütögetem róla, már mindenhol van belőle.

De mindent megbocsájtanék, ha tényleg jó lenne arra, amire való! Csak sajnos nem! A fejemre, ha kevésbé szépen sikerül felvinni, egyből liszteszsáknak nézek ki. Mondjuk szépen elteríthető aztán, de fél nap után semmi látszata: az orrom fénylik, mint Rudolfnak, akár az amúgy nagyon-szeretem alapozómra hordom fel, akár a másik friss Pupa szerzeményemre (primer + bb, amohez szintén nagy reményeket fűztem; és szintén csalódnom kellett).

Van rgy koreai transzparens púderem (kemény, nem por), kos gagyesz, de feleennyibe került és ennél szerintem többet tud.

Hatalmas csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 22.

Hatalmas csalódás.

natulcien

2018. január 20.

Egy praktikus csodaszer, ami nagyon szépen rögzíti a sminket. Mióta ezt használom, azóta tudom az alsó szemhéjamat is festeni,eddig mindig elpislogtam ugyanis, de ezt a púder helyben tartja. Nagyon kellemes viselet, és nagyon kevés elég belőle.
2016 június

Frissítés:
Még mindig bőven van belőle és még mindig töretlen a szerelem. Nagyon jó beruházás volt, mivel rendkívül gazdaságos kiszerelés. Hosszútávú tapasztalataim alapján sem okoz semmilyen bőrproblémát és nagyszerűen teszi a dolgát lassan 2 éve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

2016 június

Frissítés:

messalinam

2017. október 2.

A legjobb púder,amit valaha használtam! Észrevétlen marad a bőrömön,nem ül meg sehol,nem szárít,de szépen mattít... egyszerűen imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

Koborangyal

2017. július 26.

Nagyon-nagyon jó! Az Pupa alapozóval tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 26.

Nagyon-nagyon jó! Az Pupa alapozóval tökéletes!

missy89

2017. július 14.

A legtartósabb púder, amit valaha használtam, simán bírja a nyári meleget. MAC strobe creamet és Pupa bb krémet használok alá, így nagyon szép, természetes bőrképet ad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 14.

roniela

2017. június 15.

Up: Újabban nem használom gyakran, mivel a highlighterekkel nem kompatibilis, semmi fénye nincsen a highlighternek, ha találkoznak a bőrön. Így kicsit macerásabb, több odafigyelést igényel a használata, nem ajánlom kapkodós reggelekre.

Egy álom ez a púder, sosem gondoltam volna, hogy hasonlóhoz hozzá lehet jutni nem csillagászati áron, de mégis. Ahogy reggel fixálom a sminkemet ezzel a púderrel, este ugyanúgy néz ki, mondhatni lerobbanthatatlan vele a smink. Nem akarom elhinni, hogy ilyen létezik, csodálatos a finishe, bár gondolom az alapozó, korrektor is számít, hogy milyent használok előtte. Elég nagy a kiszerelés, és kevés is bőven elég belőle egyszerre, így szerintem az ára is teljesen elfogadható. Egyedül a csomagolás nem olyan praktikus, eléggé vigyázni kell, hogy ki ne menjen belőle a por egy óvatlan pillanatban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

Hidratálók: Caprylyl Glycol